Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všichni milujeme přítomnost pozitivních lidí a nikdo není zvědavý na ty negativně naladěné bytosti. Ano, z mých úst to zní celkem směšně, protože každý kdo mě zná, může říci, že já a pozitivní nálada nejdeme k sobě.

Jak být pozitivní člověk

Piknik
zdroj: Thinkstockphotos Piknik
aktualizováno 12.01.2016, 00:00 | 12.01.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Všichni milujeme přítomnost pozitivních lidí a nikdo není zvědavý na ty negativně naladěné bytosti. Ano, z mých úst to zní celkem směšně, protože každý kdo mě zná, může říci, že já a pozitivní nálada nejdeme k sobě.

Pozor, ale já znám recept, jak negativitu z těla vybít!

 

1. Mým receptem na vše je úsměv

 

Nejprve vám povím jeden příběh. Byla jednou jedna malá holčička, které bylo šest let. Tato holčička se úsměvu vyhýbala jak jen to šlo. Jednou však měla vystoupení. Vše se jí povedlo, ale ani ždibec se neusmála. Když celou skupinu přišla pochválit jedna z divaček, zmínila se o jedné holčičce a ptala se, proč se ta dívenka vůbec neusmívala a že to hrozně kazilo. Byl to kopanec, které toto malé děvče potřebovalo slyšet. Od té doby se usmívá a úsměv se stal jednou z jejich zbraní. Je úžasné potkat člověka, který se na ulici jen tak usmívá, bohužel, těchto lidí je málo a tak prosím pojďte se usmívat.

 

2. Fotografie

 

Většina lidí se zaměřuje jen na sebe a na to, jak na fotce vypadá. O to ale na fotkách nejde ne? Jde přeci o to, kdo je na fotce a kde je to foceno a na kupu vzpomínek. Jen málokdo zveřejní fotku, kde vypadá hrozně, ale jde mu jen o ty zážitky. Všude se snažíme zveřejňovat fotky, na kterých vypadáme dobře sami a na ostatní moc nehledíme.

 

 

3. Přátele dej do pytlíčku

 

Jen málokdo dokáže přijmout realitu, že mezi svými přáteli nemá nikoho, kdo by mu pomohl. Na tyto přátelé se vykašli a važ si těch, kteří si tvou důvěru zaslouží.


4. Odpouštěj

 

Každý děláme chyby, ale každý si zaslouží i druhou šanci. Poté je jen na něm, zda tuto šanci využije nebo ne. Vzpomeň si, kdy i ty jsi potřebovala nějaké to odpuštění, či druhou šanci. Zkus také někdy dát šanci i někomu jinému.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Inspiruj se! Outfitová inspirace
Jak se naučit zvládat stresové situace?

 

5. Buď sama sebou

 

Pokud ti vadí něco na ostatních, zkus se toho vyvarovat, protože to doopravdy jsi ty. Mně například vadí, když někdo chodí kolem horké kaše a tak se snažím vše říkat na rovinu, i když to někdy možná bolí. Tohle je jeden z nejtěžších bodů, protože objevit to, kdo jsme trvá strašně dlouho a není nikde psáno, že sami sebe někdy najdeme...


Tak doufám, že budete pozitivní a pokud budete chtít další tipy, ráda udělám podobný článek. A pozor - usmívejte se, protože úsměv nebolí a ani nic nestojí.

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •