Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu psát tento článek, ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Nejprve začneme pohádkou, teda spíš kratším příběhem, proč si zrovna já dovoluji psát článek s tímto tématem.

Jak být zásobárnou energie?

Radost ze života
zdroj: Thinkstockphotos Radost ze života
aktualizováno 06.08.2017, 00:00 | 06.08.2017, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu psát tento článek, ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Nejprve začneme pohádkou, teda spíš kratším příběhem, proč si zrovna já dovoluji psát článek s tímto tématem.

Poslední dobou mi všichni říkají: "Jak to děláš, že pořád máš takovou energii?" "Ty jsi nezastavitelná" "Čím se dopuješ?"

 

Tak a teď já. Obyčejná holka, která toho moc nenaspí a stačí jí pár hodin spánku, se vstáváním v jakoukoli hodinu nemá nejmenší problém. Pořád se směje a snaží se rozdávat radost všem, koho vidí. Občas ostatní štve otázkou: "Proč se nesměješ?"

 

K tomuto článku však vedla jiná otázka a to právě tato: "Nejseš ty robot?" Ano, možná jsem taková malá robotí slečna, ale rozhodla jsem se podělit s vámi o tom, co mě naplňuje, co mě naplňuje energií a chutí žít.

  

Smích

 

Je vědecky dokázáno, že člověk, který se směje, nedokáže myslet na špatné nebo smutné věci. A proto se směji. Nechci na tyto věci myslet. Ráno vstaň a usměj se na sebe do zrcadla, pokud ti to přijde jako velké klišé tak, jako mně, tak se nesměj na sebe, ale na ostatní. Musíš se naučit mít svůj úsměv a smích ráda, poté se stane tvou tajnou zbraní.

  

Oblaka

 

Ráda sním a mám hlavu v oblacích. Tam totiž nejsou žádné zákazy a pravidla. Je tam zkrátka vše možné. Občas je fajn si takto zalétat a vypnout u toho od reality. Přenést se zkrátka tam, kde to máš ráda. Do vlastního světa, který si vytvoříš. A musíš si vytvořit ten nejlepší.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Psychický vampirismus - vysávání energie?
Dochází ti energie? Tyhle nápoje tě dobijí
Jak pracovat s energií

  

Lidé

 

Občas jsme tou příčinou vyčerpání zrovna my. My, lidé. Když pojedete v autobuse, ve kterém jsou všichni unavení, určitě vám nebude do smíchu. Nebude se Vám chtít ani myslet na oblaka či něco jiného veselého. Bude smutní a unavení. Nebo s tím jde bojovat? Zkuste se na někoho usmát anebo ho naštvat tím, že budete vyzařovat sílou a energii, uvidíte, že se celá atmosféra uvolní a cesta bude mnohem příjemnější.

   

Ty ne

 

Člověk se musí naučit říkat NE! Občas to bolí a to zejména v případě, jedná-li se o to, kdo by měl ve vašem životě zůstat a koho byste měli vypustit. Je to ta nejtěžší věc, ale lidé, kterými se obklopuješ, tě ovlivňují nejvíce. Berou ti nebo ti naopak přidávají energii, kterou potřebuješ. Tvoří tvé myšlenky a zažíváš s nimi zážitky. Každý máme v životě někoho, kdo nás hrozně vysává. Svým negativním přístupe. Naschvál vyvovalanými hádkami…. Těmto lidem se musíš naučit říkat NE! Nic nového do tvého života nepřinesou a jen ti budou brát sílu. Je to těžké, ale tyto místa poté nahradíš přáteli, kteří za to stojí. Budou tě dobíjet a budeš se s nimi jen smát.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •