Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Najít pravého prince z pohádky je těžké a v některých situacích si dovolím říct i nemožné. Jak na sobě poznat, že tvůj protějšek tě ohromil, i když si to třeba nechceš ani připustit?

Jak na sobě poznáš, že on je ten pravý?

Zamilovaný pár
zdroj: Thinkstockphotos Zamilovaný pár
aktualizováno 30.09.2016, 00:00 | 30.09.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Najít pravého prince z pohádky je těžké a v některých situacích si dovolím říct i nemožné. Jak na sobě poznat, že tvůj protějšek tě ohromil, i když si to třeba nechceš ani připustit?

Někdy se zkrátka zamilovaná holka nevyzná sama v sobě, a tak je dobré a hlavně také zajímavé, všímat si gest, které děláme automaticky, když tě tvůj princ z pohádky zaujme.

 

1. Držení těla

 

Jindy chodíš shrbená, ale když jsi s ním, připadáš si, že máš záda jako pravítko? To je důkaz toho, že ženy mají tendenci rovnat se vždy, když chtějí udělat dojem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

13 věcí, které by měla teenagerka vědět o lásce
Co je to vlastně láska?
17 faktů o lásce

 

2. Ukaž svou zranitelnou ženu

 

Toto je bod, který opravdu funguje a opravdu mi mnoho lidí potvrdilo, že to dělají také. Týká se to hlavně tvé krční tepny, která je označována za nejzranitelnější místo ženy. Při rozhovoru, nebo jen při trapném momentu ticha se ti může stát, že tvá hlava poklesne k pravému rameni. Tím totiž ukážeš svou zranitelnost a pozor! Kluci to také vnímají, i když o tom možná neví. Uvnitř najednou cítí ochranitelskou tendenci.

 

 

3. Vlasy pryč!

 

Mnoho žen chce právě na rande ukázat své natočené nebo vyžehlené vlasy, které jsou úplně jiné než jindy. Hodiny strávené nad účesem jsou však v tahu, když tvůj protějšek pro tebe bude něco znamenat. Většina žen si totiž automaticky začne dávat vlasy za uši, nebo jen z obličeje, aby protějšku ukázala své rysy.

 

Anketa
Už jsi zažila pravou lásku?
 

 

4. Úsměv

 

Taková ta klasika, ale vždy, když si s ním záříš jako sluníčko a ani nevíš, že se stále usmíváš. Při úsměvu totiž nejde myslet na něco opravdu zlého. Jen si to zkus. Usměj se a zkus myslet na něco, co tě opravdu zraňuje. Nemělo by to jít, proto také musíme úsměv věnovat tomu, kdo nás těchto myšlenek zbaví.

 

Všimla sis, že na schůzce děláš jeden z těchto příkladů?2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •