Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ne a ne nalézt korektor, který ti opravdu bude sedět? Mám pro tebe takový tip. Budeš potřebovat věci, které máš běžně doma, nebo je seženeš v drogerii.

Jak na výrobu vlastního korektoru

makeup
zdroj: Thinkstockphotos makeup
aktualizováno 28.03.2014, 00:00 | 28.03.2014, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Ne a ne nalézt korektor, který ti opravdu bude sedět? Mám pro tebe takový tip. Budeš potřebovat věci, které máš běžně doma, nebo je seženeš v drogerii.

Potřebné věci:

 
1. Pudr (nejlepší je tvůj odstín, ale pokud jsi ho ještě nenašla, tak klidně můžeš dva smíchat)
2. Svíčka
3. Vazelína
4. Naběračka
5. Kalíšek na vytvořený korektor

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Šmrncovně oblečená i s kily navíc! Inspiruj se boubelkou Meghan
Sympatická už od prvního okamžiku znamená navždy
Vždycky budeme mít léto!

 

 

Postup:


Nejdříve nad plamenem rozpusť malé množství vazelíny. Vazelína je tam, protože něco musí pudr držet pohromadě. S množstvím si ale můžeš pohrát. Pokud máš mastnou pleť, dej jen minimum, ale pokud sušší, tak se neboj a určitě můžeš vazelíny trochu přidat. Až se vazelína rozpustí, přidej nadrcený pudr. Pokud nemáš svůj odstín, vytvoř si ten svůj smícháním různých odstínů. Měla by vzniknout kašovitá směs, tu poté přelij do kalíšku a dej ji do lednice. Pak už jen počkej, až ztuhne.

 

Určitě zkus to samé i s pudrovou tvářenkou, poté bude pěnová a můžeš si vytvořit svůj originální odstín, který jen tak neseženeš.

 1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •