Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dilema na schůzce, když nevíš, zda se mu líbíš? Jak to poznat? Já bych řekla: Nezapomeň na gestikulaci! Ta toho totiž hodně napoví a pomůže ti poznat, zda jste na stejné vlně.

Jak poznat, že on cítí to samé?

Spokojený pár
zdroj: Thinkstockphotos Spokojený pár
aktualizováno 13.10.2016, 00:00 | 13.10.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Dilema na schůzce, když nevíš, zda se mu líbíš? Jak to poznat? Já bych řekla: "Nezapomeň na gestikulaci!" Ta toho totiž hodně napoví a pomůže ti poznat, zda jste na stejné vlně.

1. Naklání se k tobě

 

Toho si alespoň já vždy všímám, že když jsem s někým, s kým si opravdu rozumím, naklání se ke mně, když mi něco říká. Je to tendence těla, aby to co ti říká, zůstalo jen mezi vámi. 

 

2. Zkřížené nohy

 

Je to jen takový detail, ale je dobré o něm vědět. Pokud kluk sedí vedle tebe a má překřížené nohy (většinou u kotníků) a jeho horní noha ukazuje na tebe, je to dobré znamení. Pokud by to bylo naopak, tak partner většinou jen trpí tvoji přítomnost.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak poznat skutečnou lásku?
5 pravidel PRAVÉ lásky
13 věcí, které by měla teenagerka vědět o lásce

 

3. Jeho síla je v hrudníku

 

Dalším znakem je to, jak sedí. Pokud sedí s vypnutým hrudníkem a zataženým břichem - chce na tebe zkrátka udělat dojem! Tím totiž muži demonstrují svou sílu.

 

4. Má nohy od sebe

 

Toto je takový fakt, který né vždy znamená to samé. Většinou tím muži chtějí ukázat to, že ve vaší přítomnosti mají dostatek prostoru a jsou s tím spokojení. Občas však to může znamenat úplný opak. Můžou si tím chránit svůj osobní prostor, do kterého tě díky roztaženým nohám nebude chtít pustit.

 

Všímáš si různých gest, když jsi na rande? Nebo necháváš pracovat pouze city?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •