Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásný den, pokud máš už dnešní módy dost, protože se ti zdá, že každý chce být originální, ale všichni nosí to samé oblečení, stejné vlasy, stejné batohy....pojď se mnou zabrouzdat do minulosti. Někdy je fajn vrátit se v čase a ochutnat kousek ně...

Jak se dělá RETRO holka

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 09.10.2016, 00:00 | 09.10.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Krásný den, pokud máš už dnešní módy dost, protože se ti zdá, že každý chce být originální, ale všichni nosí to samé oblečení, stejné vlasy, stejné batohy....pojď se mnou zabrouzdat do minulosti. Někdy je fajn vrátit se v čase a ochutnat kousek něčeho nového.

Vždy když jdu po ulici, zdá se mi, že jsme všichni stejní: vyžehlené vlasy, na zádech vak, džíny s dírou na koleni… Proto jsem zkusila vybrat z mého šatníku věci, kterými si myslím, že bych se odlišila. Všechny rozhodně nejsou "retro", ale mně na tuto dobu třeba sedí. Tak jdeme na to!

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Jako první jsem se vrhla na vlasy. To pro mě byla totiž jasná volba. Rozhodla jsem se z moderních vyžehlených vlasů udělat úplný opak - navlnit je! Já nosím kudrnaté vlasy často. Ano, přijdu si v tom jiná, ale tak přece se snažíme být retro a jedinečné. Protože kulma vlasy ničí, spíše používám tyto barevné natáčky. Vlasy krásně navlní a tolik je neničí.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Ještě tu mám jeden tip na poškozené vlasy. Nedávno jsem si řekla, že bych také mohla zkusit můj olej vyměnit, protože se mi zdálo, že vůbec nic nedělá. Koupila jsem si tento od PANTENE. Jsem z něho nadšená, proto jsem se o to musela podělit i s vámi. Krásně vlasy zjemní a jsou potom mnohem "zdravější".

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Jako kabelku jsem zvolila černou obdélníkovou krásku. Něco mě na ní zaujalo hned na první pohled. Sem jsem ji zařadila, protože mi přijde nevšední, ale zároveň až tak retro asi ne. No, přestaňme si to nalhávat, zkrátka se mi líbila a musela jsem se o ni s vámi podělit.

5
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Červená rtěnka se nosí i teď. Mně se však hodí i na retro téma. Někomu rudá opravdu sluší, někdo na ni nemá odvahu…. A když už jsem našla i citát o červené rtěnce, tak ji sem zkrátka musíme zařadit.

Pro každou ženu existuje odstín červené. /Audrey Heburn/

PŘEČTI SI TAKÉ:

Miluješ retro? Vyzkoušej účesy ve stylu Lídy Baarové

Blogerky z A Cup of Style bodují jako romantické retro modelky

Podzimní účesy ve znamení retro návratů

Co za outfit? Za mě rozhodně klasická džínová sukně. Hrozně dlouho jsem ji na nikom neviděla. K tomu barevný šátek do vlasů s mašlí. Barevné tenisky a máme hotovo. Možná se k tomu předchozí kabelka nehodí, ale to já mám právě na outfitech ráda. Vždy zvolit něco z jiného soudku. (Já jsem nyní schopná barevné tenisky nosit ke společenskému červenému kabátu - hrozně mě baví volit vždy něco z jiného soudku)

6
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

A jak to máte vy? Volíte také vždy něco z jiného soudku nebo jsem jediná?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •