Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

I když máš mnoho vzpomínkových fotografií, nikdy si je nikam nevystavíš, ani je nikde nezveřejníš, protože ti připadá, že na nich vypadáš špatně?

Jak se mít ráda na fotkách?

Sebevědomí
zdroj: Thinkstockphotos Sebevědomí
aktualizováno 06.03.2016, 00:00 | 06.03.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

I když máš mnoho vzpomínkových fotografií, nikdy si je nikam nevystavíš, ani je nikde nezveřejníš, protože ti připadá, že na nich vypadáš špatně?

Mám zde řešení tvého problému! Musíš si uvědomit, že na fotkách nejde tak moc o to, jak na nich vypadáš, ale o to, kde jsi, s kým jsi a jaký úžasný moment jsi právě prožila. I když si myslíš, že ti to na fotce opravdu nesluší, třeba to není pravda. Když se vidíš sama, vždy se dobře znáš a tak víš, kdy si myslíš, že ti to sluší a kdy zase ne.


Já osobně miluji fotografie. Vystavování si jich a hlavně si je popisuje a hned vím, kdy se toto uskutečnilo. Je skvělý pocit si čas od času jen tak zavzpomínat.Tradiční způsob uchování fotografií je fotoalbum. Já jsem si je však nikdy neuměla vést. Vždy v každém bylo pár fotek a konec... i přesto, že jsem měla tyto nádherná alba. Já mám z fotografií udělané doma koláže. Na klasický obraz v rámu, který visí na stěně jsem pomocí lepících žvýkaček na papír přilepila tyto fotografie. Vznikla velká koláž.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

OUTFIT z ulic Nottinghamu
Fakta o tom, jak to chodí v Anglii 2

 

Fotografie pomocí těchto papírových žvýkaček lze lehce sundat a nahradit je jinými. Já je obměňuji každý měsíc a vždy si vzpomenu, co jsem tento měsíc již zažila. Jak jsem již psala, tak si fotografie v albech neuchovávám, ale mám je v této krabičce, která je již poměrně stará a dodává tomu kouzlo. Další možností vystavení fotek jsou magnetické tabule. Proč miluji fotografie? Protože jsou to vzpomínky, které si vždy vybavíme, když se na fotku podíváme. Dříve jsem také zveřejnila nebo vytiskla pouze fotografie, na kterých jsem si myslela, že vypadám dobře, ale dnes kladu důraz hlavně na zážitky a vzpomínky.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •