Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásný den! Každý sníme, ale někdo pouze sní a realita mu nějakým způsobem utíká.

Jak se naučit plnit si sny

V zahraničí
zdroj: Thinkstockphotos V zahraničí
aktualizováno 05.04.2016, 00:00 | 05.04.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Krásný den! Každý sníme, ale někdo pouze sní a realita mu nějakým způsobem utíká.

V dnešním článku ti ukážu, jak sny přetvořit v realitu.

 

1. Reálné sny


I sny musí být trošku reálné, protože jinak to budou zázraky. Pokud jsou tvé sny nereálné, jen těžko se budou plnit. Nejlepší je, jít si za sny, které víš, že si budeš moci splnit. Je také rozdíl mezi tím, co jde a co nejde. Chtít vyletět do vesmíru a opalovat se tam nezní moc reálně, ale navštívit Londýn je sen reálný, i když ne třeba v tvé situaci.


2. Sepsat si sny


Je moc pěkné, když si sny třeba sepíšeš a postupně si budeš splněné sny odškrtávat. Bude to deník tvých zážitků a vzpomínek. Když třeba každý sen doplníš o fotku z místa, kde se sen splnil či nějaký zážitek, bude skvělé se na to později dívat.

 


3. Být impulsivní


Kdo čeká, tak ten se třeba také nemusí dočkat! Zkrátka jdi do všeho, co si ti zdá, že by mohla být zábava. Dlouhé rozmýšlení nemusí prospět a navíc - život je krátký na to, abychom čekali.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

OUTFIT z ulic Londýna
OUTFIT z ulic Nottinghamu


4. Chopit se příležitosti


Pokud se ti naskytne příležitost, nemysli na následky, protože dlouhé přemýšlení, může vše zkazit. Zkrátka udělat to první, co tě napadne, bude to nejlepší. Proč? Protože v tu chvíli jsi si myslela, že je to správné a cítila jsi to tak. Později třeba zjistíš, že to mohlo být jinak, ale špatně to určitě nebylo.


5. Neplánovat! ( NE - NE - NE )


To nejhorší, co se může stát je, že si naplánuješ, jak vše bude probíhat a jak to bude dokonalé. Bohužel občas se to přežene a poté může být zklamání z toho, že to bylo jiné a ne takové, jaké jsi to chtěla ty. Naplánuj si pár detailů, ale zbytek nech dopadnout tak, jak má.

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •