Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Perfektní holka? Co to vůbec je? Já to pojmu ve stylu, jak být se všemi za dobře.

Jak se stát „perfektní“ holkou

Studentky
zdroj: Thinkstockphotos Studentky
aktualizováno 13.07.2015, 00:00 | 13.07.2015, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Perfektní holka? Co to vůbec je? Já to pojmu ve stylu, jak být se všemi za dobře.

No a jdeme na to. Každý má své přátele a nepřátele. Dá se říci, že nic jiného není. Buď je někdo přítel nebo nepřítel – zbytek lidí se zkrátka nezařazuje, protože je neznáš. Jak ale se všemi vyjít? Podle mě má každý člověk s někým něco společného. I s tím největším nepřítelem máš něco, co oba dva spojuje. Ať už to je něco z koníčků, oblíbených věcí až přes stejnou barvu na vlasech. Je velmi důležité mít přátelé. Do této skupiny patří pouze pár lidí a to ti, kteří pomohou kdykoliv. Ostatní jsou jen známí.

 

 

Za poslední dobu potkávám čím dál častěji lidi bez energie. Všichni jsou smutní, otrávení, a když se s nimi začnete bavit, začnou pomlouvat. Je to tak správně? Ne! Kdybych já teď měla říci jednoho nepřítele, vůbec nevím, koho bych řekla. Jak jsem to provedla? Chce to pevné odhodlání, kuráž a nebát se ztrapnění. Pokud splňuješ tyto podmínky, můžeme se do toho pustit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak správně používat rotoped?

 

 

Nejdříve věc, bez které by to nešlo. Zkrátka se musíš všem, co jsi udělala něco špatného omluvit. Osobně si myslím, že je to nutnost. Nemusí to být zrovna z očí do očí, ale i smska toho hodně vyřeší. Zkrátka je nutné napsat: „Promiň, omlouvám se…“ Věřte, že to jsou velmi silná slova. Pokud vina není na vaší straně, zkus si s dotyčným promluvit o tom, proč se to mezi vámi tak vyvinulo. Pouhá omluva určitě nestačí. Proto pokud máš možnost zajít si s dotyčným na kávu, zmrzlinu, či jen na procházku ven, neváhej a udělej to. Možná zjistíš, že z nepřátel se stanou přátelé (nebo, že to mezi vámi bude v pohodě, ale zázračné přátelství určitě ne).
No a cíl? U mě to byl skvělý pocit, mnoho dobité energie a noví přátelé a takový ten klid v mysli.

 

Já doufám, že se ti tento článek líbil, psala jsem to stylem: co na jazyku to ťukám na klávesnici a tak tam jsou někdy výrazy, které běžně nepoužívám, ale chtěla jsem to napsat tak, jako bych to opravdu říkala já.

 1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •