Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nejdůležitější je, abys věděla, jaký máš typ pleti. Každá pleť má jiné problémy a o každou se musí pečovat jinak.

Jak začít s líčením

makeup - 2
zdroj: Thinkstockphotos makeup - 2
aktualizováno 08.04.2014, 00:00 | 08.04.2014, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Nejdůležitější je, abys věděla, jaký máš typ pleti. Každá pleť má jiné problémy a o každou se musí pečovat jinak.

Další věc je make-up. Od kdy ho používat? Je to jen na tobě. Pokud máš akné, neboj se make-up použít. Každá chceme být krásná. Pokud máš ale pleť bez akné, je to zbytečné.

 

1) Když se chceš začít líčit, není špatné začít s korektorem. Zakryj s ním tvé nedostatky. Je dobrý mít tři typy korektorů. První v odstínu tvé pleti, druhý lehce narůžovělý na kruhy pod očima a třetí zelený, kterým zakryješ červené pupínky (já tomuto korektoru moc nevěřím, nikdy mi toho moc nezakryje, možná jen lehce zmírní). Místo zeleného korektoru používám ten první.

 

2) Řasenka, jak zjistit tu pravou? Jednoduché – zkoušet, zkoušet. Když něco vyhovuje ostatním, nemusí to vyhovovat i tobě. Je dobré začít zkoušet u levnějších značek, aby jsi si vyzkoušela, zda ti vyhovuje tenký, širší štěteček a podobně.

 

3) Linka - s linkou nepospíchej, nejdříve se ji musíš pořádně naučit. Dlouhé čekání a cvičení, aby linka byla dokonalá ti určitě pomůže k dokonalosti. Ocásek u linky si nedělej moc dlouhý, ale ani příliš dole. Ten ti má oko opticky zvednout.

 

 

4) Konturování (bronzer, tvářenka) důležité je to nepřehnat, sama musíš uznat, zda to není moc.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vlnky na několik způsobů
Když není na cvičení čas!
Březnový Brandooz box opět nezklamal!

 

Další důležitá věc je čištění pleti. 

 

Pleť je třeba dobře a řádně odlíčit. Co se stane, když se neodlíčím? Ucpávání pórů či vypadávání řas díky ztvrdnuté řasence.

 

Odličovače - slouží k tomu, aby si sundala všechen make-up. Odličovačů je hodně druhů. Existují i odličovací ubrousky, se kterými ti to možná bude vyhovovat víc.

 

Micelární voda - úplné dočištění. I když si myslíš, že si z pleti díky odličování vše dostala, možná se mýlíš.

 

Peeling - vyčištění pórů, pleti. Pleť budeš mít poté svěží a připravenou na další den.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •