Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásný den, v dnešním článku ti ukáži mou organizaci času.

Má organizace času pro rok 2016

1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 1
aktualizováno 09.04.2016, 00:00 | 09.04.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Krásný den, v dnešním článku ti ukáži mou organizaci času.

Měním to stále, ale největší změna nastane vždy s novým rokem. Konec starého diáře a koupě nového diáře. Ten se však musí vést jinak než ten předchozí. Má rada jak na to? Píši do něj úplně vše, tedy kromě blogu, na to je jiné místo. K tomu, aby se diář stal tvou pravou rukou je potřeba ho tahat všude, protože nikdy nevíš, kdy se bude hodit něco nového si do něj zapsat. Osobně se ho snažím vést vesele. Vždy, když diář otevřu, musí mě do očí praštit miliony barev, samolepek a veselých obrázků.

Tento rok se snažím každý týden vést jinak. Přijde mi to zajímavější. Jeden týden vedu pouze pomocí lepíků, další pomocí lepících štítků, ale někdy postačí i jen propiska.Já si do diáře jen nepíši, ale i si tam vkládám různé kartičky od přátel, různé texty, které je potřeba se naučit, protože diář mám vždy u sebe. Tento rok mám poměrně velký diář, což pro někoho může být nepraktické, ale mně to vyhovuje.Dalšími pomocníci jsou lepíci. Poslední dobou je mám všude. Píšu si na ně různé otázky, na které se mám zeptat, nápady nebo věci, na které opravdu nesmím zapomenout a mám je raději jak v diáři, tak i nalepené všude kolem sebe.Jedním z posledních pomocníků jsou nástěnky. Miluji je! Asi je to poznat i u mě v pokoji, protože nástěnek mám přesně 5 v pokoji. Každou mám na něco jiného.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čím si nabušit mobily a tablety? TIPY na užitečné aplikace

Na zkušenou do zahraničí? Nejvyšší čas podat si přihlášku

Končíš školu? Tušíš, jaké máš šance na uplatnění?

Jednu mám hned nad psacím stolem. To je taková všehochuť. Na ní mám vše, co mě napadne u stolu. Mám zde i různé texty do školy a další.

Další nástěnka je nad postelí. Tam mám hlavně školní věci. Referáty, zápisy, povinnou četbu atd.

Samozřejmě jedna nástěnka patří i blogu, kde mám přichycené různé nápady na články, nutné recenze a fotografie k článkům.

Jak si organizujete vy čas v roce 2016?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •