Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásné ráno, dnes tu pro Vás mám článek o mé ranní rutině. Pro mě je ráno spíše čas na to se vzbudit a make-up nijak zvlášť neřeším. Nějaké věci přeci jen používám denně. Jak dlouho trvá má ranní rutina? Dejme tomu, že když se opravdu flákám, tak ...

Má ranní rutina

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 23.01.2016, 00:00 | 23.01.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Krásné ráno, dnes tu pro Vás mám článek o mé ranní rutině. Pro mě je ráno spíše čas na to se vzbudit a make-up nijak zvlášť neřeším. Nějaké věci přeci jen používám denně. Jak dlouho trvá má ranní rutina? Dejme tomu, že když se opravdu flákám, tak něco kolem 5 minut. :D

Po spánku si vždy vyčistím pleť. Nyní používám právě micelární vody od Lirene. Nikdy dříve jsem o nich neslyšela, ale musím říci, že jsou opravdu výborné. Jsou na jakoukoliv pokožku.

Modrá lahvička je hydratační tonikum. Je bez alkoholu. Já ji používám, když cítím, že má pleť potřebuje vzbudit a rozjasnit.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Bílá lahvička je micelární voda. Tu používám, když se večer špatně odlíčím a zbytek řasenky mi zůstane na řasách. Je vhodné ji používat na oči. Je to čistící micelární voda, odstraňuje make up a rozjasňuje pleť. Já ji nepoužívám večer na odlíčení, protože se mi na celkové odlíčení obličeje moc neosvědčila. Nicméně na zbytkové odlíčení je skvělá a krásně pleť rozjasní.

PŘEČTI SI TAKÉ:

TESTUJEME: Důkladná očista pleti s čistícími pěnami

DIY: Vytvoř si vlastní odličovací ubrousky

TESTUJEME: Perfektní očista tvé pleti

Dále tu máme make up. Já ho nepoužívám na celý obličej, ale jen na nedokonalosti. Někdy ho dokonce přeskakuji, ale občas se hodí pár nedokonalostí zamaskovat. Tento je od značky UMA a velmi se mi osvědčil.Je minerální a jak jsem již zmiňovala, používám ho místo korektoru, protože se mi s ním velmi dobře manipuluje.

Pokud již make up použiji, fixuji ho pudrem od Essence. Jiný pudr jsem nikdy neměla a tento mi vyhovuje.

Tyto kroky, make up a pudr, však používám tak 5-8 dní v měsíci, jinak to přeskakuji a zbytečně pleť nemaskuji.

Jako poslední krok tady máme řasenku, možná by bylo lepší napsat řasenky. Právě požívám tři. Ano, všechny najednou. Nejdříve Vám popíšu mé řasy. Nic je nenatočí, jsou spadlé dolů a ani kleštičky je nezvednou. Takže začínáme. Když chci mít opravdu pěkné řasy, tak si s tím opravdu vyhraji. Nejdříve na dolní řasy použiji řasenku od AVONU, která řasy krásně rozčeše. Na ni nanesu řasenku od Gabriella Salvete. Ta mi na dolní řasy přidá barva a prodlouží je. Dolní řasy jsou jediný důkaz, že mám řasenku. Na horních totiž to nelze vůbec vidět. Byl i čas, kdy jsem si malovala pouze dolní řasy. Na horní řasy použiji opět řasenku od AVONU, poté nanesu řasenku od Dermacolu, které řasy krásně zahustí a prodlouží.

Jak dlouho trvá vaše ranní rutina a jak dlouho se malujete?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •