Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásný den, pro dnešek tu máme zimní nezbytnosti, které jsou pro mě velmi důležité hlavně v tomto ročním období. Doufám, že si tento článek užijete!

Má zimní rutina

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 28.01.2016, 00:00 | 28.01.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Krásný den, pro dnešek tu máme zimní nezbytnosti, které jsou pro mě velmi důležité hlavně v tomto ročním období. Doufám, že si tento článek užijete!

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Určitě začneme vlasy, protože jsem se je rozhodla obarvit a to je oživit červenou a fialovou barvou. Tím byly dost vysušené, proto jsem musela zvolit kondicionér na vysušené a poškozené vlasy os BED HEAD. Zatím ho testuji, ale určitě Vám dám vědět jak mi vyhovuje.

Popraskaná pokožka je pro mě v zimě non stop problémem. Mě v tom pomáhá toto tělové mléko od NIVEA. Dříve jsem neměla tyto mléka ráda, bohužel ani ty do sprchy mi moc nevyhovovaly, ale tohle je něco úplně jiného. Když ho nanesu na pokožku, okamžitě se vstřebává a nemusíte tak dlouho čekat.Nemá výraznou parfemaci a opravdu jsem si ho zamilovala.

Rty a nějaký balzám => v zimě nutností! Já nemám moc ráda tyto kalíškové, ale když už jsem ho dostala, tak ho používám a jeho textura je skvělá.

Probdělé noci, ano přiznávám, poslední dobou se stalo ponocování mou součástí, proto se ty obří kruhy pod očima musí nějakým způsobem maskovat.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Plány o tomto roku mi plánuje tento skvělý diář, na jehož článek se ještě můžete těšit v článku Jak organizuji svůj čas.

Také jsem dostala tento skvělý hrníček, ve kterém si vychutnávám kávu s mlékem ( v mém případě mléko s kávou ). Já kávu nepiji, ale občas je ten kofein potřeba.

Powerbanka tak bez ní teď již nikam neodcházím ,protože být celý den ve městě není zrovna pro mou baterii vhodné.

PŘEČTI SI TAKÉ:

TESTUJEME tělová mléka: Které voní, hydratuje, ale nelepí?

Proč používat tělové mléko

Vyzkoušej tělové mléko do sprchy s vůní kakaa!

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Já nenosím velké náhrdelníky a většinou nosím pouze tři. Moc se mi líbí, když vás poté lidi poznávají podle náhrdelníku, nebo podle něčeho, co máte pořád.

Nicméně k Vánocům jsem dostala tyto šperky v černé barvě, což mi připomíná, že poslední dobou jsou mé outfity ladeny většinou jen do černa. Občas je to takové All in black. Vždy jsem měla ráda barvy, ale teď se občas stane, že zkrátka vyjdu celá v černém outfitu, ale strašně si tou užívám. Pssssst

5
(Foto: Krásná.cz/Archiv blogera)

Poslední měsíci byly ve formě čtení. Nyní se chystám číst Tajnou knihu, jejíž recenzi tu určitě můžete čekat. Mé přečtené knihy za zimu do dnes budou Máj, Kytice, Obraz Doriana Graye, Romeo a Julie (již po 2.), Hamlet a nyní tu mám celou škálu na přečtení.

Je to tady! Nikdy jsem nemohla najít voňavku, která by mi voněla. Možná mám jiné čichové buňky, ale mě zkrátka jich moc nevonělo, ale pozor, teď jsem ji našla. Je to voňavka od Katy Perry.

6
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Poslední obrázek vystihuje mé novinky v zimě a to, neutrální stíny, které jsem nikdy nenosila. V poslední době mám zkrátka chuť experimentovat.

Jako další novinkou jsou sluchátka. Ano, je to možná divné, ale já jsem niky sluchátka nepoužívala. Nikdy jsem je neměla při sobě a nic takového, teď mě to ale docela chytlo. Jaké jsou vaše zimní novinky?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •