Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud hledáš knihu o horoskopech, mám tu jednu, která tě nejen nadchne, ale rovnou ti vyrazí dech. Jedná se o knihu Horoskopy 2017 od Olgy Krumlovské, kterou vydává nakladatelství Brána.

Odhal svůj horoskop na rok 2017!

kniha
zdroj: Thinkstockphotos kniha
aktualizováno 19.02.2017, 00:00 | 19.02.2017, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Pokud hledáš knihu o horoskopech, mám tu jednu, která tě nejen nadchne, ale rovnou ti vyrazí dech. Jedná se o knihu Horoskopy 2017 od Olgy Krumlovské, kterou vydává nakladatelství Brána.

Anotace

 

Astroložka, novinářka a spisovatelka PhDr. Olga Krumlovská přichází již tradičně se svou knihou horoskopů, ve které podrobně rozebírá jednotlivá znamení podle dekanů – rozděluje předpovědi na třicet šest základních oblastí a podle postavení planet v roce 2017 stanoví kvalitu času a vývoj událostí, které mohou zrozenci jednotlivých období očekávat. Opět směřuje své předpovědi do tří základních oblastí – těmi jsou láska a mezilidské vztahy, zdraví a energie, finance a zaměstnání. Tentokrát k jednotlivým dekádám zařadila také předpověď pro děti. U každého dekanu samozřejmě nechybí výčet úplňků a novoluní v roce a jejich pozitivní, neutrální nebo negativní vliv na zrozence daného období.

 

O obsahu


Nejdříve nás čeká stručný odstavec o Měsíci a jeho působení na naše zdraví, což je velmi zajímavé a určitě to donutí čtenáře se zamyslet.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jsou horoskopy a věštby pravdivé?
Horoskop na celý únor: Co zneklidní Blížence a bez čeho se neobejdou Lvi?
Co o tobě řekne znamení?


Dále je kniha přehledně rozdělena na jednotlivé znamení, které se poté dále dělí na jednotlivé dekadeny. Nejprve je zde základní charakteristika celkového znamení (živel, vládce, jak čerpat energii, vhodná dovolená, čeho se vyvarovat, co určitému znamení chybí a různé vztahy). Poté je znamení rozděleno na 3 dekadeny podle data narození. Zde nás opět čeká charakteristika, tentokrát konkrétnější a také předpověď pro rok 2017. Nevyhneme se ani rozdělení na ona a on, kde jsou vykresleny základní rysy. Je zde i mnoho rad, čeho se vyvarovat v roce 2017 a co budou přinášet úplňky.

 

Proč ano?


Je až strašidelné, jak moc charakteristika na mě seděla. Kdo se o toto téma zajímá, myslím, že pro tuto knihu může rovnou sáhnout. Kdo si však chce pouze pročíst o sobě a o blízkých, tak také nemusí váhat. V knize je vše perfektně vysvětleno a znázorněno.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •