Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hledáš ideální rtěnku na zimu, která tvé rty vyživí i v nepěkném počasí?

Oslň s dokonalými rty od Gabriella Salvete

rtěnky
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky rtěnky
aktualizováno 24.02.2015, 00:00 | 24.02.2015, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Hledáš ideální rtěnku na zimu, která tvé rty vyživí i v nepěkném počasí?

Tyto rtěnky mají velice pěkný vzhled. Tato řada nabízí velkou škálu barev. Textura rtěnek je krémová, některé odstíny obsahují třpytky. Krémová textura je ideální na zimu. Rty krásně vyživí, ale barva se nevytratí. Tyto rtěnky jsou voděodolné a proto mají jinou texturu. Na rtech vydrží celkem dlouho a nyní bych ti některé odstíny chtěla představit.

rtěnky
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


01 bacio

- Rtěnka korálově-červené barvy, která je opravdu krémová a velice příjemná na rtech. Její pigmentace ale není zas až tak vynikající, ale po pár přejetí rtů navíc, vykouzlí oslnivou barvu. Tato rtěnka vydrží dlouho a po čase se začne rovnoměrně vytrácet, spíše vybledne.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Co o tobě prozradí tvar rtěnky: Nesmělá naivka, nebo drsná mrcha?

FOTONÁVOD: zimní líčení s Gabriella Salvete!

Červená rtěnka. Sexy doplněk nebo přešlap v líčení?

07 fiore

- Odstín 07 je purpurově třpytivý. Rtěnka obsahuje malé třpytky spíše do stříbrné barvy. Na rtech vykouzlí zvláštní efekt. Má lepší výdrž než odstín 01.

08 frosted pink

- Tato rtěnka obsahuje největší třpytky ze všech. Má růžový odstín a na rtech je lehce drsnější. Třpytky způsobí, že na rtech rtěnka vydrží dlouho.

rtěnky
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Celá tato řada je považována za voděodolné lesky. Konzistence všech rtěnek je krémová. Některé odstíny obsahují třpytky. K sehnání je 9 odstínů ( 3 matné a 6 třpytivých). Určitě ji doporučuji vyzkoušet.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •