Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Miluješ, když poznáváš nepoznané a zkoumáš temnotu?

Pojď se bát s Mo Hayder a Panenkou

panenka
zdroj: Archiv blogerky panenka
aktualizováno 08.01.2015, 00:00 | 08.01.2015, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Miluješ, když poznáváš nepoznané a zkoumáš temnotu?

Spisovatelka Mo Hayder napsala hororovo-detektivní knihu Panenka. Příběh se odehrává v tajemné psychiatrické léčebně, která tě překvapení a rozhodně se nebudeš při příběhu nudit.

 

kniha
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

EVENT: Jak dopadla Blogerka roku 2014?
BLOGERKA ROKU 2014: Velký rozhovor s Péťou a Mírou o natáčení videí, o blogerce roku a přípravách na velký večer


Příběh, který je sepsán na 476 stránkách tě vtáhne do míst, která jen tak nikdo nechce poznat. Ukáže ti zradu, tajemství a poznání nepoznaného. Pokud máš ráda horory s detektivními zápletkami, je kniha přímo stvořena pro tebe.

 

Tady zmůžeš přečíst lehké naznačení děje:Příběh se odehrává na pozadí psychiatrické léčebny. Kniha je napínavá od začátku až do konce. Jsou zde příběhy několika lidí, které spolu zdánlivě nesouvisí. Spousta událostí je připisována Mand - zakrslé ženě, která šíří hrůzu. Zaměstnanec ústavu Joe požádá o pomoc detektiva, protože v ústavu se dějí hrozné věci. Dochází i k úmrtím. Joe prožívá milostnou epizodu s ředitelkou ústavu v době, kdy je propuštěn pacient s temnou minulostí.

 

Více ti již neřeknu – doporučuji knihu přečíst a zbytek příběhu poznej sama…, opravdu to za to stojí. Vydalo nakladatelství Domino.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •