Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nejlepší pomocník na kruhy pod očima i na nedokonalosti? Jednoznačně korektor. Takový malý kamarád, který má za úkol zakrýt hodiny nevydařeného spánku, noční jízdu i návštěvu jménem akné.

RECENZE: Pěnový korektor Essence soft touch mousse

Make-up
zdroj: Thinkstockphotos Make-up
aktualizováno 25.02.2017, 00:00 | 25.02.2017, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Nejlepší pomocník na kruhy pod očima i na nedokonalosti? Jednoznačně korektor. Takový malý kamarád, který má za úkol zakrýt hodiny nevydařeného spánku, noční jízdu i návštěvu jménem akné.

V drogeriích se často setkáváme s korektory, jejichž kvalita není zrovna přesvědčivá. Pokud se však prodereme výběrem správného tónu a náhodou se trefíme (známe světlo v drogeriích), máme jen částečně vyhráno. Korektor ještě čeká zkouška s výdrží a také to, jak se na pleti usadí. Na to všechno jsem prověřovala korektor od Essence a jdeme se rovnou podívat, jak uspěl.


Tón: Bohužel jsou k dostání pouze dva odstíny, což je opravdu málo. Jedná se o odstín 10 a 20.


Konzistence:
Konzistence je opravdu skvělá. Krásně pěnový, dobře se zapracovává do pleti.


Balení: Plastové víčko a skleněný spodek působí bytelně a dobře se s ním bude cestovat. Jelikož není v tyčince, musíme používat prsty, což znamená, že se korektor, pomocí teplých konečků prstů, lépe zapracovává.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak na výrobu vlastního korektoru
Nauč se správně používat korektor
Kruhy pod očima: Víme, jak je zamaskuješ!


Krytí: Krytí je střední. Zakryje kruhy pod očima a pomocí kombinace se zelenou tyčinkou zvládne zakrýt i červené nedokonalosti. Není nutnost ho pudrovat.

 

Pomocí pěnové konzistence už na pleti působí matným finišem.


Výdrž: Mně na pleti vydrží velmi dobře. Mám mastnější pleť, ale korektor to zvládá. Do vrásek mi nezalézá.


Hodnocení: Na oficiální Essence stránce dostal tento produkt 4/5. Já se k tomuto hodnocení přidávám. Hvězdičku strhávám za nedostatek odstínů.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •