Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnes tu máme recenzi na knihu Sbohem, ptáčku od spisovatele Jespera Steina.

Recenze: Sbohem, ptáčku

recenze - 1
zdroj: Archiv blogerky recenze - 1
aktualizováno 26.08.2015, 00:00 | 26.08.2015, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Dnes tu máme recenzi na knihu Sbohem, ptáčku od spisovatele Jespera Steina.

Na této knize zaujme již obal. Jedná se o detektivní knihu, která má 355 stran.

 

recenze - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Anotace: V létě 2004 bylo v jezeře v parku Orsteds v Kodani nalezeno tělo mrtvé dívky. Byla znásilněna a uškrcena, její vrah nikdy nebyl dopaden a vyšetřování navíc Axelu Steenovi zničilo manželství.

 

O pět let později se i jeho kariéra dostává na samotné dno, navíc zápolí s drogami a velkými spory s bývalou manželkou. Najednou se díky shodě DNA otevírá starý případ vraždy, který je spojován s nedávným znásilněním.

 

To je poslední šance pro Axela Steena. Nyní má možnost napravit chyby, které se v minulosti udály – jak ve věcech osobních, tak chyby napáchané policií. Jak se začíná podivný případ rozplétat, je jasné, že je na stopě pachateli několika znásilnění a vražd. A tak hon na sériového vraha začíná. Vyšetřování Axela donutí ke konfrontaci s nehlubšími, nejtemnějšími touhami muže a jeho vlastními vtíravými démony.

 

Novinář a spisovatel Josper Stein, není ve světě knih žádným nováčkem. Jeho beletrie Neklid získala cenu Akademie detektivní literatury. Je to také první kniha ze série, která pokračuje knihou Sbohem ptáčku. Tuto sérii zakončuje kniha s titulem Akrash.

 

recenze - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jak se kniha čte?

Kniha se čte velmi dobře. Doporučila bych jí jako knihu, když nemáte co dělat a chcete si zrovna něco jen tak něco přečíst.

 

recenze - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
RECENZE: Ve znamení sovy – Tamara Tainová 
Jak si skutečně užít prázdniny?!

 

Zatáhnutí do příběhu?

Autor dokáže vtáhnout do příběhu a udržet čtenáře v napětí a údivu.

 

Originalita?

Příběh je velmi originální a nic podobného jsem zatím nečetla. 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •