Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sledovat smrt online na internetu v této knize je jen důsledek tajemného příběhu od Petera Jamese.

RECENZE: Smrt ze záznamu

čtení
zdroj: Thinkstockphotos čtení
aktualizováno 01.04.2016, 00:00 | 01.04.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Sledovat smrt online na internetu v této knize je jen důsledek tajemného příběhu od Petera Jamese.

Běžný den - ano, tak to mělo vše zůstat, ale něco se zvrtlo. Tom, který jede vlakem, tam nalezne CD. Bohužel to nebude běžné CD s písničkami, jak jsi zvyklá, ale spíše CD, které toho tolik zničí a způsobí to, že už nikdy nebude nic jako dřív. Tom Bryce chce CD vrátit majiteli. Během pár hodin se však stane jediným svědkem vraždy, která byla nahrána právě na onom CD. Má informovat policii a ohrozit tím, celou svou milovanou rodinu nebo bude volit jinou cestu?

 

kniha
(Foto: oficiální zdroj)

 

Díky podpoře jeho ženy Kellie sepíše Tom výpověď. Vedoucí týmu je Roy Grace, který se zabývá vlastními démony. Co se ale stalo, že smrt Toma a Kellie mohou nyní sledovat všichni na internetu online?

 

Anotace


Gang zvaný Skarabeus natáčí a prodává hrůzné záznamy vražd prostitutek i jiných náhodných obětí. Drsný příběh z počítačového prostředí, v němž se detektiv Roy Grace musí utkat se skutečně krutými a rafinovanými protivníky. Obnovené vydání druhého románu bestsellerového autora.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MBPFW - akce, která má styl
Rychlejší růst vlasů? Žádný problém!

 

Peter James, autor této knihy (nakladatel: Brána), je anglický spisovatel a autor mnoha literárních bestsellerů. Ve svém volném čase se zabývá nadpřirozenými jevy, ale také studiem lidských prožitků mimo vlastní tělo, například při klinické smrti. Napsal mnoho knih jako : Dokonalá vražda, Smrt ze záznamu, Po stopách mrtvého, Blízko smrti…

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •