Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co skrývá tajemná knížka plná nečekaného? Co se skrývá pod názvem Šibeniční vrch? Mnoho otázek a já se ti na ně teď pokusím odpovědět.

Šibeniční vrch tě ohromí a nadchne!

čtení
zdroj: Thinkstockphotos čtení
aktualizováno 15.02.2015, 00:00 | 15.02.2015, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Co skrývá tajemná knížka plná nečekaného? Co se skrývá pod názvem Šibeniční vrch? Mnoho otázek a já se ti na ně teď pokusím odpovědět.

Šibeniční vrch je kniha, která vyšla 2012. Lois Duncan je autorka, která píše romány určené dospívající mládeži. Některé se staly i předlohou pro film jako Hotel pro psy či Tajemství loňského léta. Hlavní postavy jsou sedmnáctiletá Sarah, její matka, přítel Ted a spolužáci.

 

šibeniční vrch
(Foto: oficiální zdroj)

 

Knížka vypráví o dívce Sarah, která s matkou Rosemary žije v Kalifornii a navštěvuje střední školu. Matka se však seznámí s Tedem, který odešel od své rodiny a rozhodne se, že se za ním přestěhuje so Pine Crestu. Sarah přestěhování nese velmi těžce, protože noví spolužáci ji nepřijali a s Tedovými dětmi ani Tedem si nerozumí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

RECENZE: Město ztracených duší
Psychologický thriller LABYRINT
Nová jarní/letní kolekce 2015 v Lindexu

 

Knížka je plná napínavých příhod ze studentského života, tajemných znamení, ze kterých mráz leze po zádech. Tajemno provází celý děj knihy. Kniha má mnoho nečekaných, nevšedních a zajímavých rozuzlení. Příběh je napínavý od začátku do konce. A jak to bylo s tajemným šibeničním vrchem, se dozvíš až na závěr knihy.

 

Co tě určitě na knize zaujme je dokonale zpracovaný a velice tajemný obal na knize. Pokud tě kniha opravdu nadchne, můžeš si přečíst i knihu s názvem Temnou chodbou.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •