Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nebaví tě se doma učit, ale nechceš mít špatné známky. Vím jak na to! To co potřebuješ, je vnímat při hodině.

Vychytávky do školy aneb jak se udržet vzhůru

škola a spánek
zdroj: Thinkstockphotos škola a spánek
aktualizováno 11.09.2014, 00:00 | 11.09.2014, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Nebaví tě se doma učit, ale nechceš mít špatné známky. Vím jak na to! To co potřebuješ, je vnímat při hodině.

Snažit se pohltit co nejvíce informací a doma poté budeš mít ulehčenou práci. Jak se ale soustředit při hodině když je výklad tak nudný a nezajímavý? Tady jsou rady, které ti pomohou a také budou přínosem i tvému tělu.

 

Svačina


Aby tvé tělo hltalo informace, je důležité ho zásobovat. K tomu ti dopomůže svačina. K svačině si udělej něco, co tvému tělu dodá dostatek energie. Ovoce a zelenina jako příloha je určitě skvělý nápad. Můžeš si vzít s sebou například i jogurt nebo si udělat nějaký salát. Vše co je zdrojem vitamínů je vhodné pro tvou svačinu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
VLOG: Milované EOS balzámy - jak poznat FAKE od ORIGINÁLU? 
Recenze: Etiketa a špionáž

 

Pití


Jako pití je vhodný například džus. Je dobrý a dodá ti spousta energie. Pokud jsou džusy na tebe moc sladké, můžeš si dát do lahve vodu a nakrájet do ní například jablka či hroznové víno. Dodá to specifickou chuť a je tam mnoha vitamínů. Pro zdravější verzi si můžeš vzít pouze čistou vodu, je nejzdravější a pokud ti nevadí, je to správná volba.

 

Energetický kalíšek


Vezmi si vždy do školy nějaký energetický kalíšek. Budeš potřebovat: zavírací kalíšek a něco s energií. Do kalíšku vždy nasypej něco dobrého, co si při hodině dáš na stůl a potají budeš uzobávat. Vhodná náplň je například sušené ovoce, nakrájené ovoce na kostičky, různá slunečnicová semínka, oříška a různé jiné dobré věci. Při hodině tě dokáží probudit a skvěle nabíjí energii.

 


Mint


Pokud umíš potají žvýkat mintové žvýkačky jsou to pravé pro tebe, nebo můžeš zvolit bonbony s mintovou příchutí. Dokážou tě dokonale probudit.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •