Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sebevědomí je to, co mnohým z nás chybí. Jak ale získat to ZDRAVÉ sebevědomí?

Z netykavky komunikativní holka: Jak si dodat sebevědomí?

Štěstí
zdroj: Thinkstockphotos Štěstí
aktualizováno 14.09.2015, 00:00 | 14.09.2015, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Sebevědomí je to, co mnohým z nás chybí. Jak ale získat to ZDRAVÉ sebevědomí?

Roztřiď si přátele


Z vlastní zkušenosti vím, že je to jeden z nejdůležitějších kroků. Je potřeba někde začít. Zkus začít u sociálních sítí. Vymaž všechny přátele, které tam máš navíc, ale i ty se kterými se nebavíš atd... Zbyteční přátelé vymazáni, ale co ti, které vidíš každý den? Zde je potřeba, aby ses nebála začít si věřit! Pokud máš problém s tím se někomu svěřit, zkus říci svému blízkému nějakou maličkost.

 

Postupně tak začneš věřit svým nejbližším. Začni žít!


Je to těžké, ale zkus se uvolnit, zkus se přestat bát, že uděláš něco špatně. Vždyť z chyb se přeci člověk učí, ne? Když se snažíš nechybovat, nemůžeš se nikdy naučit jak si užívat. Zde by měli být tvou oporou hlavně přátelé, kteří by se tě měli snažit vytáhnout ven, ale neuškodí ani abys je vytáhla ven ty.

 

 

Čas na přemýšlení


Nastává období, kdy se ti hlavou bude honit mnoho myšlenek. Zkus si vždy udělat chvilku, kdy by se tvé myšlenky roztřídily. Dobrý je například běh. Budeš dělat něco zdravého pro tělo a zároveň i pro tvé sebevědomí.

 

PŘEČTI SI TAKY:

Čistá pleť = krásná pleť
VLOG: Hrad Sovinec | Prohlídka s výstavou | Poslední den krásné dovolené

 

Notýsek?!


Dále si můžeš udělat nějaký notýsek, do kterého si budeš psát tvé největší zážitky. Můžeš ho jako třeba já, doplnit různými citáty a výstřižky.

 

Začni to být ty!


Pokud ses do teď omezovala jen proto, aby tě ostatní lidé nepomluvili, kašli na to! Baví tě červené rty? Najdi tu nejrudější rtěnku a někam jdi. Líbí se ti tento styl, myslím, že pokud se ti líbí, bude ti to v něm i slušet.

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •