Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš mnoho snů, ale k jejich plnění si se nedostala? Začni si je plnit!

Začni si plnit sny!

Žij své sny
zdroj: Thinkstockphotos Žij své sny
aktualizováno 08.12.2014, 00:00 | 08.12.2014, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Máš mnoho snů, ale k jejich plnění si se nedostala? Začni si je plnit!

Udělej si tajemný notýsek nejlépe formátu A5, vyzdob si ho podle sebe, můžeš přidat pár citátů. Snaž se do něj napsat, co chceš zažít, kam chceš jet, co chceš udělat. Každý týden si sedni nad notýsek a odškrtni si, zda jsi již něco splnila. Pokud ne, snaž se vybrat něco, co by si mohla tento měsíc splnit.


Vždy, když tě něco napadne, zapiš si to. Sama uvidíš, kolik stránek jsi popsala. Tím, že si to zapíšeš, jsi ale ještě nic neudělala, důležité je, abys to zažila. Samozřejmě nepůjde splnit vše najednou, ale postupem času by možná mohlo. Také záleží na tom, jaké tam máš přání.

 

 

V čem ti to pomůže?


Snít nestačí, k tomu abys některý ten sen mohla přestat snít a mohla si ho zažít, potřebuješ něco, co ti tvé sny uchová a v tomto případě to je tento snář. Uvidíš, že až si ho např. za 5 let přečteš, nebudeš se stačit divit, co jsi si naopak přála a jak moc/málo jsi si toho již splnila.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

ROZHOVOR: S Terezou Kerndlovou o postavě, líčení a módě
BLOGERKA ROKU 2014: Velký rozhovor s Péťou a Mírou o natáčení videí, o blogerce roku a přípravách na velký večer
Sezóna červených kelímků ve Starbucks je zahájena!

 

Chvíle samoty!


Pokud nastane chvíle, kdy si budeš připadat sama, zkus tento snář otevřít. Nad každým slovem se ti vybaví situace, proč jsi si to přála a zjistíš, že máš toho ještě hodně co plnit.


Snář bude takový tvůj deníček, snaž se ho opatrovat a můžeš své sny i schovávat, vcítit se do dětských let.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •