Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nedávno jsem četla jeden TAG, kde byla otázka, zda zlato nebo stříbro. Většina holek si vybrala stříbro, já bych si ho vybrala také, pokud by se jednalo o šperky. Když v tom jsem se zahleděla na poličku, kde jsem měla mou kosmetiku, kterou nyní po...

Zlatá jakožto honosná barva

Kráska
zdroj: Thinkstockphotos Kráska
aktualizováno 21.10.2016, 00:00 | 21.10.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Nedávno jsem četla jeden TAG, kde byla otázka, zda zlato nebo stříbro. Většina holek si vybrala stříbro, já bych si ho vybrala také, pokud by se jednalo o šperky. Když v tom jsem se zahleděla na poličku, kde jsem měla mou kosmetiku, kterou nyní používám. Musela jsem se usmát, protože hned po tom, co jsem si řekla, že bych si určitě vybrala stříbro, jsem se zahleděla na všechny mé kosmetické produkty, které měly jak jinak než zlatou barvu.

Když jsem dala všechny zlaté produkty dohromady, napadlo mě se s vámi podělit o tom, jak fungují.


Pro mě je totiž zlatá barva něčím výjimečná. Když už má produkt zlatou barvu, požaduji od něj nejlepší výkon. Nevím proč, ale na tyto produkty mám větší nároky.
Zlatou barvou se pyšní řasenka od Dermacolu, kterou mám opravdu ráda. S tou jsem velice spokojená. Mé naprosto rovné řasy trošku natočí, což je na řasenku a mé řasy výborný výkon.

 

Rtěnka od Maxfactor, která je krásně krémová si také zaslouží nosit zlatý obal. Má skvělou výdrž a krásný konečný výsledek.Ve zlaté barvě se představila i edice LUXE od AVONu. Já moc výrobků od této značky nemám, ale když jsem dostala tyto produkty (ne formou spolupráce) rozhodla jsem se, že je také podrobím mému zlatavému testu.
 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tajemství červené barvy! Co všechno o tobě prozradí
Najdi význam své oblíbené barvy
Víte jaké jsou barvy pro rok 2016? Podívejte se, jak se skvěle kombinují

 

Nejdříve si vezmu na starost pěnový make-up, který používám jako korektor. Je úžasně sametový a má střední krytí. Není ho potřeba již pudrovat, jelikož je krásně sametový.
Rtěnkový balzámek je lehce růžový s mnoho třpytkami. Je to spíše hydratační záležitost, ale určitě to není žádný propadák.


Pudr, který má opravdu nádherný obal má v sobě již zrcátko a houbičku na nanášení, kterou já nepoužívám. Bohužel neopatrné zacházení a pád na zem nevydržel v příliš dobrém stavu, ale nerozpadl se celý a lze s ním dobře manipulovat.
Jako poslední zde mám bronzer. Je naprosto přirozený, ale já ho nepoužívám, protože po nanesení bronzeru vypadám příliš hubeně, ale několikrát jsem ho zkoušela a mohu jen a jen doporučit.

 

A jak to máte vy a zlaté obaly? Působí na vás honosněji?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •