Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mojí velkou úchylkou jsou balzámy na rty. Jakmile nějaký nemám při sobě, jsem z toho dost nesvá. Proto jich vlastním nespočetné množství a vyzkoušela jsem mnoho značek. Nyní ti některé z nich představím.

Balzámy na rty: Nešlápni vedle!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 21.04.2016, 00:00 | 21.04.2016, 00:00 | HellieG/Krasna.cz

Mojí velkou úchylkou jsou balzámy na rty. Jakmile nějaký nemám při sobě, jsem z toho dost nesvá. Proto jich vlastním nespočetné množství a vyzkoušela jsem mnoho značek. Nyní ti některé z nich představím.

Blistex MED Plus

cena: 99 Kč

Rozhodně jeden z nejlepších balzámů, jaký jsem za poslední měsíce vyzkoušela. Zezačátku mě sice překvapilo, že je poměrně dost mentolový, ale bylo to příjemné. Skutečně výborně pečuje o rty, a i když je cena vyšší, než je u balzámů průměr, tak rozhodně doporučuji. Tvoje rty ti budou vděčné. Jediné, co mi nevyhovuje, je balení, neboť je nutná aplikace rukou, což je, například v dopravním prostředku, dosti nehygienické.

Yves Rocher Balzám na rty

cena: 45 Kč

Yves Rocher patří celkově k jedné z mých oblíbených značek. K tomuto balzámu jsem se dostala prakticky náhodou a jsem za to ráda. Nabízí rozmanité příchutě (sama mám třešeň a jahodu), které ovšem nejsou agresivní, ale velice přirozené. Není to sice typ balzámu, co by spravil popraskané a olezlé rty, ovšem pokud toužíš pouze po příjemném balzámu do kabelky, tak chybu neuděláš. Navíc obal je poměrně bytelný a neopotřebovává se.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Víc než jen balzám na rty! 7 SOS tipů, jak ho použít
TEST balzámů na rty: Které léčí, ale také voní a chutnají?
DIY levně a za pár minut: Nejpopulárnější balzám na rty

Dermacol Love Lips

cena: 79 Kč

Nemůžu o těchto balzámech říct, že jsou vyloženě špatné. Sama mám jeden v penálu a druhý v koupelně. Ovšem poměr ceny a kvality mi nepřijde příliš úměrný. Už jen proto, že má balzám zoufale nekvalitní obal, ze kterého věčně padá víčko, které mi sice ještě ani jednou nespadlo na zem, ale už je popraskané. Proto Love Lips doporučuji kupovat pouze ve slevě, v opačném případě je to za mě vyhazování peněz.

Lip Smacker Sprite

cena: 79 Kč

Samotnou by mě asi nikdy nenapadlo si něco takového koupit, ale donesla mi to babička, tak jsem tu „profláklou“ věc musela vyzkoušet. Jak se mi u Love Lips cena zdála vysoká, ale ve slevě bych si je koupila, tak Lip Smacker ani zadarmo. Na chvilku ti to sice rty ochutí, ale zároveň vysuší a celkově to není nic příjemného. Takže Lip Smacker Sprite nedoporučuju (a obávám se, že ostatní příchutě na tom budou dost podobně).0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •