Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud tuto stránku navštěvuješ pravidelněji, tak ses už mohla setkat s články o nejrůznějších každoměsíčních boxech. Já ti dnes představím květnový Brandnooz box.

OTEVÍRÁME krabičku plnou jídla

brandnooz box - 9
zdroj: Archiv blogerky brandnooz box - 9
aktualizováno 27.06.2014, 15:32 | 25.06.2014, 00:00 | HellieG/Krasna.cz

Pokud tuto stránku navštěvuješ pravidelněji, tak ses už mohla setkat s články o nejrůznějších každoměsíčních boxech. Já ti dnes představím květnový Brandnooz box.

Překvapila mě jeho velikost i hmotnost. Čekala jsem, že bude menší a o dost lehčí, ale samozřejmě pro mě takovéto zjištění nebylo zklamáním. Naopak. Jídla je tam doopravdy spousta. Úhledně poskládané, oddělené přepážkami a zabezpečené proti rozbití, aby i ty nejkřehčí potraviny doputovaly k majiteli – ke mně.

 

Chceš-li si i ty objednat box plný skvělých pochutin, navštiv stránku brandnooz.cz, kde ho za skvělou cenu 222 Kč nyní můžeš mít. A pokud by se ti doopravdy zalíbil, můžeš si ho objednat na celý rok za 199 Kč za box. Nyní už pojď nahlédnout do květnového Brandnooz boxu.

 

brandnooz box - 8
(Foto: Archiv blogerky)

 

1. Bohemia Vroubkované Burger – cena: 24,90 Kč


V České republice absolutní novinka. Nevěděla jsem, co od nich mám čekat, neboť chipsy příliš nejím. Proto jsem na jejich „testování“ přizvala svoji mladší sestru. Po tom, co v ní polovina balíčku zmizela ani ne za pět minut, konstatovala, že jsou skvělé. A já musím souhlasit. Velmi sympatické jsou mi vroubky, které zintenzivňují chuť.

 

brandnooz box - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

2. SoftKings Měkké cookies – cena: 12,90 Kč


Velmi příjemná záležitost. Cookies zbožňuji. Tato novinka, pohybující se na trhu od února, tě dostane svojí měkkostí. Navíc, obsahují skvělou belgickou čokoládu. Doporučuji jako svačinku nebo pokud máš prostě chuť na něco sladkého.
 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Proč ještě nemáš kluka?
Tipy pro tvé letní outfity
RECENZE: Vyzkoušej novinky od Dove!

 

brandnooz box - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

3. Simpsons Cola – cena: 19 Kč/ 25 Kč


Tímto nápojem jsem tedy příliš nadšená nebyla. Vzhledem k tomu, že měl v názvu ‚Cola‘, čekala jsem chuť Coly. O té se teda příliš mluvit nedá, ale na to, že má plnit funkci energetického nápoje (s vysokým obsahem kofeinu), musím ocenit, že není tak nechutně sladký, jak energy drinky obvykle bývají.
 

brandnooz box - 7
(Foto: Archiv blogerky)

 

4. Mentos Žvýkačky pure fresh – cena: 14,90 Kč


Moje oblíbené žvýkačky nově v praktickém kapesním zip balení. Osvěžující chuť s extraktem ze zeleného čaje ti osvěží dech. Můžeš zvolit modré (fresh mint) nebo zelené (spearmint).

 

brandnooz box - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

5. Bornier Dijonská hořčice (55 Kč) & Hellmann’s Green Pepper Sauce (39,90 Kč)


Dijonská hořčice je skvělá, kvalitní a jistě oceněná v každé domácnosti. A pro všechny milovníky grilu je tu Hellmann’s omáčka ze zeleného pepře. Oběma novinkám jistě přijdou na chuť kulináři mezi námi.

 

brandnooz box - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

6. Grešík Ochutnávka koření – cena: 42 Kč


Velmi kvalitní koření bez přidání soli a glutamanu sodného: Bylinky do polévky, Provensálské koření, Maďarské koření, Na špagety, Grilovací byliny a Peperoncino.

 

brandnooz box - 1
(Foto: Archiv blogerky)

 

7. X-Simpsons Energy drink – cena: 20 Kč


Pokud tě čeká dlouhá noc, pak je dobré svěřit se rukou někomu, kdo zbystří tvé smysly, doplní energii a zvýší koncentraci. A přesně takový je Simpsonovic Energy drink. Nyní ve třech příchutích.

 

brandnooz box - 9
(Foto: Archiv blogerky)

 

8. Bonavita Dobré z ovsa – cena: 49,90 Kč


Skvělé na snídani s jogurtem, mlékem nebo jenom tak. Skvělá chuť ti dá energii na celé ráno, kterou tak nutně potřebujeme. Obsahuje velké množství vlákniny.

 

brandnooz box - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

9. efko Tradiční moravské okurky – cena: 45,90 Kč


Já na okurky moc nejsem, ale moje mamka se sestrou se na ně okamžitě vrhly s jiskřičkami v očích. Překvapilo mě, že ještě nějaké vůbec zbyly. Počítám, že si je ušetřili na grilovačku.

 

Květnový Brandnoozbox
(Foto: Jakub Deml)

 

Květnový Brandnoozbox
(Foto: Jakub Deml)1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •