Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Gregory Samak, jakožto autor Tajné knihy, začíná knihu citátem: „Jdu vpřed s jistotou náměsíčníka po cestě, kterou mi vytlačila Prozřelost.“ Již tím na mě kniha dýchla svým kouzlem a vyvolala touhu ji začít co nejdříve číst.

Pojď hledat tajemství v Tajné knize!

Dívka s knihou
zdroj: Thinkstockphotos Dívka s knihou
aktualizováno 03.03.2016, 00:51 | 03.03.2016, 00:51 | HellieG/Krasna.cz

Gregory Samak, jakožto autor Tajné knihy, začíná knihu citátem: „Jdu vpřed s jistotou náměsíčníka po cestě, kterou mi vytlačila Prozřelost.“ Již tím na mě kniha dýchla svým kouzlem a vyvolala touhu ji začít co nejdříve číst.

Kniha není jediné tajemství, ale i sám autor je tajemný. Než jsem knihu začla číst, chtěla jsem se o ní dozvědět více a tak jsem hledala na internetu něco o autorovi a recenze na knihu, bohužel našla jsem toho opravdu málo, což způsobilo, že jsem měla čím dál větší chuť knihu začít číst.

 

Chtít změnit náš život, či vrátit čas, to si občas přeje každý z nás. Jde to? Tak právě otázka, zda je náš život předem určený, zajímá osamělého hrdinu Eliase Eina. Kniha začíná stěhováním Eliase do městečka Brunov. Jeho přání je zde v klidu dožít a užít si zbytek života. Seznámí se se starožitníkem Gustavem, který je stále ovlivněn minulostí. Je to však vše s čím se tu Elias setká? Zdaleka ještě ne.

 

Gregory Samak - Tajná kniha
(Foto: oficiální zdroj)

 

Setká se ještě s Tomíkem. Tomík je sirotek, jehož nadějí jsou knihy a láska v ně. Co je ale to tajemství co na Eliase čeká? Je to knihovna, která je ukryta v jeho novém domě. Svazky, které jsou zde uloženy obsahují osudy všech lidí na světě. Co když jde, ale osud lidí ovlivnit? Co když se mu naskytne možnost změnit dějiny, zachránit své blízké a tisíce dalších lidí?

 

PODÍVEJ SE TAKÉ:

Šikovné aplikace pro chytré telefony, které musíš mít
K čemu je dobré mít v létě čtečku eknih
RECENZE: Ve stínu černých ptáků

 

V této knize je opravdu vše. Od historických postav, přes reálné či smyšlené postavy. Je to kniha plná myšlenek, zamyšlení a úvah. Tato kniha byla vydána nejdříve na internetu, ale strhla takovou pozornost, že nyní je tu možnost si do knihovny pořídit i tištěné vydání. Kniha je francouzským bestsellerem a určitě stojí za to si tuto knihu přečíst.

 

A co byste udělali vy, kdybyste mohli změnit osud?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •