Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě dokážeš z fleku vyjmenovat deset věcí, které ti na klucích vadí. Ani my ale nejsme dokonalé. Co klukům na nás holkách vadí nejvíc?

10 holčičích zlozvyků, které kluky děsí

Agresivita
zdroj: Thinkstockphotos Agresivita
aktualizováno 12.08.2016, 00:17 | 12.08.2016, 00:17 | Krasna.cz/trm

Určitě dokážeš z fleku vyjmenovat deset věcí, které ti na klucích vadí. Ani my ale nejsme dokonalé. Co klukům na nás holkách vadí nejvíc?

Tenhle článek tě nechce donutit k tomu, aby ses změnila. Jen aby ses nad sebou zamyslela. Někdy je totiž na kritice našeho okolí dost pravdy. Co si ji vzít k srdci a občas přemýšlet, jestli nejsme pro okolí příliš otravné? To, co můžeš bez obav podnikat s kámoškama, může před bandou kluků nebo tvým miláčkem být doslova smrtelné. Nechceš přeci být v očích kluků za pipku? ;-)

 

Vybrali jsme pro tebe spolu s klukama deset typických holčičích zlozvyků, které je pěkně štvou. Netvrdíme, že je má každá z nás, ale pokud na tebe některý z nich sedí, možná ti tenhle článek poslouží k dobru.


Vydírání pláčem

 

Co děláš, když něčeho chceš dosáhnout a tvůj protějšek k tomu není úplně svolný? Hádáš se? Argumentuješ, proč je to tak skvělé, důležité a neoddiskutovatelné? Nebo začneš hrát na city a donutíš ho slzami k čemukoli? Holčičím slzám kluci nedokáží odolat, takže časem povolí a slíbí ti cokoli. Jenže když toho budeš zneužívat často, přestane je to bavit. Pak na tebe teprve zhurta zavrčí, že je tvůj pláč nebaví. A to bude skutečný důvod k pláči.

 

Neúnavný shopping

 

S kámoškama klidně strávíš celý den v nákupáku a cítíš se fantasticky, i když si domu odnášíš jen jediné tílko. Existují i kluci, kteří nákupy milují, ale většina z nich to bere jako trápení. Pro oblečení jdou jen v případě, že to staré už se na nich doslova rozpadá. Spousta z nich si dokonce nechá hadříky nakupovat od maminky. Nemají nervy na to, aby vydrželi v obchodě byť jen pár minut. Natož jen jako doprovod postávající před zkušební kabinkou.

 

Sladké přezdívky

 

My holky přezdívky a zdrobnělinky milujeme. Mrkni jen na facebookové profily svých kámošek, kde je to samá Peťulinka Tulinka, Lučinečka Kočička a Barunečččččka. Jenže kluci si hrají na machry a drsňáky a je jim trapně, když je před partou oslovuješ sladkou přezdívkou.

 

Osobní výlevy na facebooku

 

O citech mají kluci větší problém mluvit otevřeně. Jenže my holky to někdy přeháníme. Vyplakat se na rameni kámošce, to je ok. Jenže vypisovat se ze sebemenší bolístky na facebooku, kde tapetováním obtěžuješ stovky svých friends? Politovat tě po rozchodu určitě zvládne každý, ale dozvídat se třikrát denně, že jste zas pohádaní, to nikoho moc nebaví. A tvého kluka to bude pěkně štvát, že takhle veřejně propíráš vaše soukromí.

 

Tajné špitání

 

Kluk jde po ulici a vidí partičku holek, které sedí na lavičce a koukají na něj. Pak si začnou něco špitat a chichotat se. Klukovi je z toho samozřejmě okamžitě trapně. Má něco na obličeji? Je hloupě oblečený? Smějí se jemu? I když má dost vysoké sebevědomí, tohle rozhodí i skutečného drsňáka. Tak pozor, ať takhle nevědomky neodradíš někoho, kdo by o tebe mohl mít zájem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jaké holky kluci milují, a jaké nenávidí?
Můj kluk nesnáší mou kámošku. Co teď?
Kámoši mého přítele mě štvou. Co dělat?

 

Věčná nespokojenost

 

"Nejsem moc tlustá?" "Přála bych si mít prsa jako ta herečka!" "V těchhle šatech vypadám nemožně!" "Zase trčím v létě doma, zatímco kámošky jsou na super dovolené." Občas máme právo na to být nespokojené a naříkat si. Jenže pokud máš blbou náladu pořád, nikdo s tebou dlouho nevydrží, protože blbonálada umí být nakažlivá. Pokud se kluci (a nejen oni) cítí ve tvé přítomnosti špatně, asi ji moc často vyhledávat nebudou.

 

Dospělačení

 

Máš pocit, že jako náctiletou tě nikdo nebere dost vážně. Už si nepřipadáš jako dítě, jenže tvé okolí tě zas nebere jako dospělou. A tak občas trochu fixluješ, abys působila starší. Jenže vést intelektuální řeči o věcech, kterým nerozumíš, pít alkohol a neznat míru, kouřit a neumět ani držet cigaretu... Tohle z nikoho dospěláka neudělá. Budeš působit spíš trapně a směšně a ostatním bude jasné, že jsi jen malá vyjukaná holka. Není lepší užívat si svůj skutečný věk a to, co už ti v dospělosti nikdo nedovolí nebo nebude tolerovat?

 

Liána

 

Mazlení, dotyky a tulení, to mají rádi i kluci. Ale v posteli nebo někde v soukromí. Když se k němu na ulici tiskneš a obepínáš ho jako liána, že skoro ani nemůže chodit, jsi mu spíš na obtíž. Ani před kámoši tě nechce křečovitě držet za ruku. Neznamená to, že tě nemá rád. Jen mu dopřej svobodu pohybu.

 

Kopírka

 

Selena Gomez si ostříhá vlasy a během pár dnů je spousta holek po celém světě nosí stejně. Spolužačka si koupí parádní šaty, ve kterých vypadá skvěle, a ty si běžíš pro stejné. Není od věci se občas inspirovat, ale neměla bys ztrácet vlastní styl. Bez rozmyslu někoho kopírovat, to jen poukazuje na nedostatek vlastní fantazie a invence.16 hlasů
Vaše hodnocení