Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tak to je teda síla! Každý to má rád v posteli trošku jinak, ale někteří se sexuálním praktikám oddávají opravdu extrémně! Podívejte se na 10 nejbizarnějších sexuálních úchylek, které vás opravdu překvapí!

10 nejbizarnějších sexuálních úchylek: Neuvěříš, co lidi může vzrušit

léčivé BDSM
zdroj: isifa.com léčivé BDSM
aktualizováno 26.07.2015, 00:03 | 26.07.2015, 00:02 | TN.cz

Tak to je teda síla! Každý to má rád v posteli trošku jinak, ale někteří se sexuálním praktikám oddávají opravdu extrémně! Podívejte se na 10 nejbizarnějších sexuálních úchylek, které vás opravdu překvapí!

A ne nevymysleli jsme si je, některé lidi skutečně sexuálně vzrušují hodně divné věci.

 

Symforofilie
Lidé trpící touto poruchou jsou vzrušení tím, když vidí něštěstí jiných lidí. Zkrátka se ukájí pohledem na trpící lidi. Když uvidí například automobilovou nehodu, jsou z tho sexuálně v sedmém nebi.

 

Saliromanie
Lidé, kteří mají tuto úchylku, se cítí vzrušeni ve chvíli, když mohou pošpinit svého sexuálního partnera jakoukoliv nečistotou. Bláto, vajíčka a další bizarnosti, to je to, co je pro tyto lidi lákadlo.

Dakryfilie

Člověk, který má tuto sexuální úchylku, se ukájí při pohledu na partnera, který pláče. Pokud vidí na ulici lidskou bytost, která fňuká nebo pláče, tak je na vrcholu sexuálního vzrušení.


Formikofilie

Tak tohle není nic pro arachnofobiky, tedy lidi, kteří trpí chorobným strachem z pavouků. Formicofilové se totiž rádi svléknou donaha a nechají po sobě cupitat desítky pavoučích nožiček. A nejen těch, rádi se mazlí i s drobnými živočichy, například šneky nebo mravenci.
 

Ursusagalmatofilie

Tahle úchylka se dá sotva vyslovit. Člověk, který jí  trpí, se vzrušuje pohledem na plyšové medvídky a další hračky a tře se o ně. Více jí trpí ženy než muži.
 

Akrotomofilie

Jedinci s touto úchylkou vyhledávají partnery s amputovanou končetinou. Nejvíce postihuje muže, těm připadá jako nejlepší předehra, když můžou partnerce sundat protézu a hladit jí zahojený pahýl.
 

Pyropubismus

Tuhle úchylku ženy moc rády nemají a není se čemu divit. Partner totiž těsně před vyvrcholením vytáhne penis z vagíny a sirkou nebo zapalovačem zapálí partnerčino intimní ochlupení, pak ho výstřikem uhasí.
 

Exofilie

Je úchylka, při níž člověka vzrušuje představa sexu s mimozemskými civilizacemi. Nejrozšířenějsí je v Japonsku, kreslené pornografické filmy s touto tématikou jsou tam velice populární.
 

Chremastistofilie

Hodně zvláštní úchylka. Člověk postižený touto úchylkou se vzruší, když ho okradou. Přepadnou ho na ulici a odcizí mu nějaký majetek, jemu to připadá vrcholně erotické.
 

Nozofilie

Lidé trpící touto pervezní úchylkou vyhledávají sex s člověkem, který trpí smrtelnou chorobou. Tato deviace je velmi vzácná a vyskytuje se nejvíce v USA.18 hlasů
Vaše hodnocení