Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sexuální koučka sestavila žebříček míst, kde byste se rozhodně měli vyzkoušet milovat. A tvrdí, že jestli jste to alespoň na třech z nich už nedělali, je to neomluvitelné.

10 nejlepších míst na SEX: Expertka sestavila jejich žebříček!

Sexy - 4
zdroj: Thinkstockphotos Sexy - 4
aktualizováno 08.11.2014, 00:11 | 08.11.2014, 00:11 | TN.cz / hel

Sexuální koučka sestavila žebříček míst, kde byste se rozhodně měli vyzkoušet milovat. A tvrdí, že jestli jste to alespoň na třech z nich už nedělali, je to neomluvitelné.

Britská sexuální koučka Tracey Coxová sestavila seznam míst, která byste při svých sexuálních dobrodružstvích neměli vynechat. A tvrdí, že pokud už jste to na 6 a více z nich dělali, jste oficiální sexuální dobrodruzi, pokud na čtyřech, prokázali jste zdravou zvědavost, tři jsou průměr a cokoliv méně je neomluvitelné.

 

Coxová ale zároveň doporučuje jít na věc s rozumem a také dodržovat zákony země, v níž se zrovna nacházíte. Kupříkladu oddávat se sexu na pláži v Dubaji by nebyl nejšťastnější nápad. Svůj seznam zveřejnila v listu Daily Mail.

 

Pračka
Ideálně si to načasujte na chvíli, kdy se cyklus dostane ke ždímání, pračka se pak změní ve velkoplošný vibrátor.

 

Auto
Buď si můžete užít vevnitř, podle koučky je to ale mnohem víc sexy na kapotě a doporučuje, aby si žena sedla na kapotu a muž si stoupl před ni.

 

Kino
Je tam přítmí, často poloprázdno a pohodlné sedačky. Ideální. Ale buďte potichu, ať nerušíte ostatní diváky.

 

sex
ilustrační foto (Foto: Thinkstockphotos)

 

Balkón hotelu
Hotely samy o sobě slouží k milostným schůzkám a okořenění sexu často, chuť zlobit je v nich proto větší. Zvlášť když jste někde na dovolené a anonymní.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nejromantičtější polohy pro zamilované
TEST: Jaká sexuální poloha je pro tebe nejlepší?
NEJLEPŠÍ POLOHA pro první sex
Sexuální pozice, které ti zaručí orgasmus

 

Houpačka
Tracey radí, aby si žena vzala delší sukni a žádné kalhotky a posadila se na houpačku. Muž houpačku pevně drží po stranách a při sexu s ní mírně houpe.

 

Sluníčko
Našemu tělu nedělá nic tak dobře, než když ho hladí sluneční paprsky. Tedy možná ještě sex. Zkombinovat to se tudíž přímo nabízí.

 

Moře, bazén, vana
Voda báječně nadnáší, cítíme se v ní pohodlně. A téměř každý má nějakou zkušenost se sexem ve vaně nebo bazénu, které ač vypadají nevinně, přinesly mnoha ženám první orgasmus. A co teprve pak teplé moře.

 

Příroda
Louka s hlubokou trávou, les...Pokud jste schovaní pod stromy a prší, bude to prý ještě intimnější a romantičtější.

 

Stan
Stany jsou skvělé pro málo rizikový sex. Od ostatních vás dělí jen tenká látka a přitom máte soukromí. Zeptejte se návštěvníků jakéhokoli vícedenního hudebního festivalu.

 

Hřbitov
Mít sex na hřbitově je velmi hříšné. A proto ho tam tolik lidí má. Cítí se tam sexy, protože hřbitovy jsou tajemné a strašidelné a připomínají nám naši smrtelnost. Tak proč si na nich za života neužít.4 hlasů
Vaše hodnocení