Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Líbil se ti někdy kluk úplně k zbláznění, a pak se najednou po dlouhých měsících splnil tvůj tajný sen a vy jste se konečně políbili a bylo to příšerné? Soucítíme se všemi dívkami, kterým se to kdy přihodilo a bohužel, nebylo jich málo.

14 důkazů o tom, že tvůj kluk neumí líbat

Vášnivý polibek
zdroj: Thinkstockphotos Vášnivý polibek
aktualizováno 22.02.2015, 00:10 | 22.02.2015, 00:09 | krasna.cz/roh

Líbil se ti někdy kluk úplně k zbláznění, a pak se najednou po dlouhých měsících splnil tvůj tajný sen a vy jste se konečně políbili a bylo to příšerné? Soucítíme se všemi dívkami, kterým se to kdy přihodilo a bohužel, nebylo jich málo.

Ovšem ten háček je v tom, že občas, specielně pokud v tomto ohledu nejsi moc zkušená, tak vlastně nevíš, jestli to takhle má opravdu vypadat. Proto jsme tu my a s námi pár indicií, které ti pomohou zjistit, zda je tvůj idol nemehlo nebo super šampión.


1. Příliš mnoho zubů
Trochu zapomíná na to že má rty a neustále naráží na tvé zuby svými. Tento způsob neohrabanosti může být nebezpečný. Pozor, na uražený zub!

 

2. Nudaaaa
Vsází na jistotu. Pravděpodobně okoukal nějakou pózu v televizi a teď pokaždé, když se líbáte, zaujímá úplně stejnou pozici a stejně natáčí hlavu. Hrůza, líbání by přeci mělo být hravé.

 

 

3. Rychlík
Má jazyk jako zajíček Duracell, který vystřeluje do tvých úst rychlostí světla. Musí si zapamatovat, že v této disciplíně naopak ten co je pomalý a vyrovnaný, vyhrává.

 

4. Uslintánek
Polibky jsou tak neuvěřitelně mokré, že bys skoro potřebovala ručník pokaždé, když skončí líbačka.

 

5. Pod stálým dohledem
Jeho oči se nikdy nezavřou. Strašidelný pocit být jak pod lupou.

 

 

6. Slimák
Při francouzském polibku jeho jazyk leží v tvých ústech jako slizký slimák. To mluví za vše!


7. Mimoň
Ty se snažíš a jsi do líbání úplně ponořená a on při tom sleduje fotbalový zápas v televizi.


ČTĚTE TAKÉ:

Manuál nezapomenutelného líbání

Fakta, která jsi o líbání ještě nevěděla

 

Staň se přebornicí v líbání

 

8. Vrrrr, bejby
Strašně kouše! A bolí to.


9. Olizovač
Používá svůj jazyk jako pejsek. Olizuje tě kolem celé pusy, místo toho, aby třeba používal rty.

 

10. Smraďoch
Je to trochu ošemetné téma, ale pokud se tvému milému line z úst nepříjemný zápach, potom se těžko dostaneš do romantické nálady. Je možné, že si třeba k obědu dal moc česneku a jednou se to dá ještě tolerovat, ale pokud je to pokaždé, kup mu balík žvýkaček a vycouvej.

 

11. Neposlušné ruce
Nemůžeš se vůbec koncentrovat na líbání, protože jeho ruce šmátralky jsou tak nenechavé. Ne vždy je nutné, aby tě kluk osahával a především na veřejnosti.

 

 

12. Oschlé rty
I kluci by měli dbát na to, aby jejich rty nebyly jako šmirgl papír. Není moc příjemné ho totiž líbat.

 

13. Ždímačka
Jeho jazyk se v tvých ústech chová jako turbína a rotuje jak letadlová vrtule.

 

14. Dusič
Svůj jazyk zasouvá do tvých úst tak hluboko, že buď musíš okamžitě s líbáním přestat, protože jinak omdlíš z nedostatku kyslíku nebo ti dráždí mandle tak, že máš pocit, že vyvrátíš oběd.

 

Tak co, jak je na tom ten tvůj?24 hlasů
Vaše hodnocení