Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Říká se, že pokud žena miluje, může milovat pouze jednoho muže. Otázkou tedy je, jak se vlastně může stát, že najednou máte v srdci hned dva?

2 nápadníci najednou? Jak vybrat toho pravého?

Trojka
zdroj: Thinkstockphotos Trojka
aktualizováno 20.07.2018, 00:00 | 20.07.2018, 00:00 | Terezie Gáborová

Říká se, že pokud žena miluje, může milovat pouze jednoho muže. Otázkou tedy je, jak se vlastně může stát, že najednou máte v srdci hned dva?

Tato situace může vzniknout hned z několika důvodů. Můžete být v dlouhodobém šťastném vztahu, ale začne vás trápit stereotyp. Přítele milujete, o tom žádná! Jen možná nevědomky začnete vyhledávat větší akci a dobrodružství - a vše, co vám ve vztahu chybělo, najdete najednou u někoho jiného.


Samozřejmě je více možností, jak získat dva nápadníky najednou. O všech se dozvíte v následujícím článku. Zároveň vám poradíme, jak podobnou situaci řešit a co brát v potaz při rozhodování.

 

Zadaná? I tak můžete poznat nové obzory


Můžete být v jakkoliv spokojeném vztahu, a i přesto můžete poznat někoho nového, kdo vám padne do oka. Nikdo tomu nezabrání, ani váš stávající přítel. Leda by vás držel doma pod zámkem, ale to už by byl vážně extrém. Pokud se seznámíte s někým novým, ale jste v dlouhodobém vztahu, je potřeba brát v potaz určitá rizika a zodpovědět si pár důležitých otázek:


• Znáte nový objev natolik, abyste mu dala přednost před vaším stálým přítelem, se kterým jste už něco zažila?
• Co vás na novém vztahu baví a v čem je jiný, než váš vztah se stávajícím partnerem?
• Nebere vás nový objev jen jako nezávazný flirt?


Je také možné, že vás prostě už nebaví stereotyp se stávajícím partnerem. Najednou se cítíte více volně, přijde vám, že konečně žijete a zažíváte něco nového. Pozor, tento pocit je pravděpodobně jen dočasný. Do každého vztahu se časem vkrade stereotyp.

 

Můžete si samozřejmě zkusit párkrát (ideálně nevinně, jen kamarádsky) vyrazit s novým objevem ven. Popravdě ale  "táhnout to" se dvěma muži najednou delší dobu nemá budoucnost.


Kde jste se poznali?


I to o dosti věcech vypovídá. Pokud jste trávila sobotní večer v baru s kamarádkami a váš nový objev se snažil za každou cenu získat pozornost nějaké ženy, nejspíš to nebude ta nejlepší partie. Zbystřit byste měla i v případě, že je to "známá firma" - například, že randil s několika vašimi kamarádkami nebo známými. Je takový muž opravdu ideální vztahový materiál?

Naopak pokud věnoval pozornost jen vám, pozval vás na romantickou večeři nebo do kina, může jít skutečně o muže, který o vás má zájem. Skutečný zájem, ne zájem na jednu noc. Chová se k vám pozorně, snaží se využít každé volné chvíle, aby mohl být s vámi? To už je jiné kafe!

 


Pro koho jste větší prioritou?


Jeden využívá každou volnou minutu, aby mohl být vedle vás? Dojíždí za vámi hodinu, jen aby vás viděl na 15 minut? To je pro ženu velmi důležitý signál. Muž tím dává najevo, že se vedle vás cítí spokojeně a ve vaší společnosti mu je příjemně a uvolněně. Naopak druhý se stále vymlouvá, chce, abyste za ním dojížděla vy a třešničkou na dortu je, že nakonec ještě vyčítá vám, že za ním nejezdíte? To neznačí moc zájmu a je potřeba se zamyslet, zda vám stojí za to být s takovým člověkem vůbec v kontaktu.


Představil vás rodině a přátelům?


To je pro muže většinou největší bod zlomu. Tím, že vás představí rodině či přátelům jim dává najevo, že nyní patříte k němu. Pokud se tomu vyhýbá nebo se neustále vymlouvá, nejspíš se vás snaží utajit - a to se ženě, která touží po vztahu, moc líbit nebude.

 


Co jeho předchozí vztahy?


Měl před vámi dlouhodobý vztah, podváděl některou ze svých ex partnerek? Pokud s ním plánujete opustit svého stávajícího partnera, je dobré si tyto informace zjistit, abyste se nespálila. Samozřejmě se to úplně nehodí na první schůzce, ale časem je vhodné se o tomto tématu pobavit. Může se jednat o nenapravitelného sukničkáře, ale také o milujícího romantika.

 

Čtěte také:

4 tipy, jak spolehlivě poznat, že to s vámi myslí vážně

Co musíš změnit, abys TOHLE LÉTO NAŠLA LÁSKU?

Jak se v jeho očích stát tou PRAVOU? Zbraně, které posloužily i Meghan Markle


Řiďte se srdcem


Znáte to, hlava říká něco jiného a srdce taky. Čím se v danou chvíli řídit, koho poslechnout? V záležitostech lásky je obecně lepší řídit se srdcem - tím totiž milujete. Pokud jste se bláznivě a silně zamilovala do někoho jiného a cítíte, že je to TO, co jste celý život hledala, je fér to stávajícímu příteli co nejdříve oznámit. Zaslouží si, abyste k němu byla upřímná, i když ho to nejspíš bude bolet. Časem se vše srovná a i on půjde dál.

 

Ať už se rozhodnete jakkoliv, důležité je, abyste byla šťastná. Řiďte se tedy při rozhodování svými city a intuicí, ty vás nikdy nezklamou.


Zažila jste někdy to, že jste si vybírala mezi dvěma muži? Napište nám o tom do komentářů!0 hlasů
Vaše hodnocení