Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

I když se to nezdá, muži jsou občas náladovější než my ženy. Jednou přijdou domů a začnou z vás strhávat šaty, a jindy na to jdou pomalu, ale jistě. Z jakého je to důvodu? I když muži působí jako drsná ochranitelská stvoření, i oni se občas chtějí...

3 druhy sexu, po kterých touží každý muž

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 14.10.2018, 00:10 | 14.10.2018, 00:10 | Terezie Gáborová

I když se to nezdá, muži jsou občas náladovější než my ženy. Jednou přijdou domů a začnou z vás strhávat šaty, a jindy na to jdou pomalu, ale jistě. Z jakého je to důvodu? I když muži působí jako drsná ochranitelská stvoření, i oni se občas chtějí cítit v náručí své milované ženy hýčkáni. Právě z toho důvodu je potřeba rozpoznat, v jakém rozpoložení váš partner je a jaký druh sexu bude pro vás pro oba v danou chvíli nejlepší a nejvášnivější.

Jak mužské touhy rozpoznat a plně naplnit jejich sexuální touhy? Podívejte se na 3 druhy sexu, díky kterým se stanete sexuální bohyní a zároveň milující a chápající ženou jeho života.

 

1. Vášnivý a zuřivý sex


Řeč je o sexu, při kterém z vás muž strhá během pár sekund všechno oblečení a vrhá se okamžitě do akce. Tohoto druhu sexu se dočkáte ve chvíli, kdy se vaší lásce podařil nějaký úspěch v práci, nebo když rozdrtil soupeře na fotbalovém hřišti. Právě v tu chvíli se v něm hromadí nejvíce hormonů a probouzí se v něm muž, který vám touží ukázat, jaké je zvíře. Rozhodně se tomu nebraňte a vlnu vášně si vychutnávejte. Pokud už předem víte, že se mu něco takového podařilo, můžete si obléknout nějaké přitažlivé spodní prádlo a vyčkat na něj v kuchyni.

  

  

2. Něžný a hluboký sex


Možná se vám váš muž jeví jako drsný a ochranitelský tvor, který zvládne snad úplně všechno. Ne vždy je to však úplně pravda. Může mít starostí až nad hlavu, může se cítit nepříjemně v novém zaměstnání, může se cítit oslabeně. Přesně v takových chvílích potřebuje jen jedno jediné – a to je vaše hřejivá náruč plná lásky a porozumění. Muži v takových chvílích touží po jemných dotecích, smyslných polibcích a po hlubokých pohledech do očí. Zkrátka nečekejte tu zuřivou střelu, na kterou jste zvyklá a zkuste přeladit na romantiku, to bude to pravé ořechové.

  

  

ČTĚTE TAKÉ:

Konec stereotypu! Toto jsou nejlepší místa pro žhavé sexuální hrátky

Petting není jen pro sexuální začátečníky! Tipy, rady a vše, co jste o něm nevěděli
21 tipů, které kluky při sexu potěší

 

3. Líný, avšak smyslný sex


I naprosto vyčerpaný muž, který přijde večer z práce, má chuť na sex. Nicméně nemá dostatečnou energii vás uspokojit jako obvykle, proto to častokrát raději nepřizná. Muži mají totiž pocit, že nás musí obšťastňovat a plnit nám naše sexuální touhy za každou cenu, a odmítají jen ležet na zádech a udýchaně funět. Za takových okolností zkuste přebrat autoritu a stát se vůdcem. Buďte smyslná a sebevědomá, uvidíte, jak ho dostanete do kolen. Nebojte se mu ukázat, kdo je tady na koni - a to doslova.

 

sex
(Foto: Getty Images)

 

Znáte ještě další druhy sexu, které stojí za zmínku? Napište nám je do komentářů.0 hlasů
Vaše hodnocení