Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kdy je ten správný čas na první milování? Jak poznám, že jsem už připravená? Podobné otázky si kladou snad všechny holky, které mají své poprvé teprve před sebou. Není kam spěchat. Pravdou je, že když tomu necháme volný průběh, přijde to úplně sam...

4 situace, kterými byste se neměly nechat dotlačit ke svému poprvé

Problémy v posteli
zdroj: Getty Images Problémy v posteli
aktualizováno 08.01.2019, 00:00 | 08.01.2019, 00:00 | Krásná.cz

Kdy je ten správný čas na první milování? Jak poznám, že jsem už připravená? Podobné otázky si kladou snad všechny holky, které mají své poprvé teprve před sebou. Není kam spěchat. Pravdou je, že když tomu necháme volný průběh, přijde to úplně samo. Čím byste se k tomu rozhodně neměly nechat dotlačit?

Mnoho holek své poprvé zbytečně uspěchají a výsledkem je zklamání a následné uvědomění své vlastní hlouposti. Co je k tomu nejčastěji vede? Kvůli čemu se rozhodně nevyplatí první milování uspěchat?

 

1. Mé kamarádky už mají své poprvé za sebou


Kamarádky si vášnivě vypráví o jejich poprvé a vy máte pocit, že nezapadáte do party a jste úplně mimo. Uvědomte si, že rychlost psychického a fyzického dospívání je u každého individuální a není nutné se nijak přizpůsobovat a jít s davem. Možná vaše kamarádky měly prostě jen větší štěstí a potkaly toho pravého dřív. Je také možné, že některé z nich lžou a vymýšlejí si dobrodružné historky jen proto, aby pomyslně zapadly do kolektivu.

 

kamarádky - 1
(Foto: Getty Images)


2. Přítel mě do toho tlačí a já ho nechci ztratit


Pokud vás do sexu vyloženě nutí a je podrážděný, když ho odmítnete, buďte na pozoru. Pořádně zvažte, jestli vám za to tenhle kluk opravdu stojí. Kdyby vás měl opravdu rád, dopřeje vám času, kolik jen chcete. Spokojí se s mazlením, a nebo ve vás opatrně probudí touhu, díky které se budete cítit konečně připravené.

 


3. Nechci být trapná a nezkušená


To, že jste ještě panny, není žádná ostuda a nic to o vás nevypovídá. Ve finále zjistíte, že vás ten chvilkový zážitek stejně nijak nezmění. Neočekávejte od toho něco nereálného. Kdybyste se do toho dotlačily, je pravděpodobné, že si to vy ani on stejně neužijete a ve finále budete mít ještě horší pocity, než kdybyste do toho vůbec nešly.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jsi připravena na svoje poprvé?

Čtenářky radí, jak na to, aby tě tvoje poprvé nebolelo

Aby to poprvé bylo na jedničku


4. Kluci nemají zájem o holky, které jsou ještě panny


Ano, existují takoví kluci, ale věřte, že za to nestojí. Raději si počkejte na toho, který bude mít zájem o vás samotné, nejen o to jedno. Pokud vás má rád, vůbec mu to nebude vadit. Naopak se bude snažit vám to co nejvíce ulehčit a zpříjemnit.

 

Jak si ideální poprvé představujete vy?0 hlasů
Vaše hodnocení