Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už nějakou dobu se sházíte s klukem, ze kterého jste jednoduše paf, ale vrtá vám hlavou, co pro něj vlastně znamenáte vy? Nejraději byste v tom měla jasno, ale signály, které se snažíte zachytit, jsou pro vás čím dál tím víc matoucí?

4 tipy, jak spolehlivě poznat, že to s vámi myslí vážně

láska
zdroj: Getty Images láska
aktualizováno 09.07.2018, 08:51 | 09.07.2018, 08:51 | Krásná.cz

Už nějakou dobu se sházíte s klukem, ze kterého jste jednoduše paf, ale vrtá vám hlavou, co pro něj vlastně znamenáte vy? Nejraději byste v tom měla jasno, ale signály, které se snažíte zachytit, jsou pro vás čím dál tím víc matoucí?

Jak poznat člověka, kterému na vás skutečně záleží a odlišit ho od toho, který si jen zahrává s vašimi city? Není vždycky snadné vyznat se v klučících hlavách, a zejména pak v případě, je váš vztah teprve na začátku. Jsou ale detaily, které spolehlivě odhalí záměry vašeho nového objevu. Pokud chcete zjistit, zda to s vámi myslí skutečně vážně, nejčastěji ho prozradí čtyři následující signály.


Jste pro něj na prvním místě


Tím nejspolehlivějším znamením, že mu na vás doopravdy záleží, je množství času, které vám věnuje. Jak často jste spolu? Snaží se vám přizpůsobit, anebo si často vymýšlí výmluvy, proč někam nejít a dává přednost kamarádům? Ať si to chcete nebo nechcete připustit, doopravdy na tom záleží. Jasně, existují výjimky, ale pamatujte si, že: kluk, který o vás doopravdy stojí, bude vždycky hledat způsoby, jak s vámi strávit víc času. A pokud mu to z vážných důvodů nevyjde, navrhne okamžitě jiný termín schůzky. Protože by si vás zkrátka nerad nechal utéct.

 

láska
(Foto: Getty Images)


Zajímá se o vaše pocity


Všímejte si toho, jakým způsobem se k vám chová. Dělá si z vás neustále legrácky, ale přesto mu záleží na tom, abyste se nenaštvala a nevzala si je příliš osobně? Spolehlivě pozná, když vám zrovna není do smíchu a snaží se vás rozveselit? To všechno jsou drobné signály toho, že se ve vašem protějšku pomalu, ale jistě probouzejí velké city.

 

láska
(Foto: Getty Images)


Záleží mu na tom, abyste byla šťastná


To snad ani není třeba komentovat. Pokud se všemožnými způsoby snaží, aby vám s ním bylo dobře, zajímá se o to, jak se cítíte, a snaží se vás zahrnovat zážitky, které vám přinášejí radost, pak věřte, že je váš vztah na správné cestě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Miluje tě? Odhal, zda je do tebe naprostý blázen

Miluje tě doopravdy? Prověř si ho

Chceš vztah? Tak se mu přestaň (ne)vědomě vyhýbat


Už vás představil svým přátelům


V případě, že už se znáte s jeho kamarády, pak si můžete být téměř stoprocentně jistá, že máte vyhráno. Pravděpodobně s vámi chce být, jen třeba neví, jak o tom začít. Anebo si, stejně jako vy, láme hlavu nad tím, jak na tom vy dva vlastně jste.

 

 
Tip pro vás: Pokud si ani po přečtení tohoto článku nejste jisté, jakým směrem se vztah s vaším novým objevem vyvíjí, pak není nic jednoduššího, než se ho na to zeptat. Narovinu. Protože mnohem horší, než se vyrovnat s pravdou, je pocit nekonečné nejistoty.0 hlasů
Vaše hodnocení