Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chtěla bys ho jednou pořádně potěšit a provést orální sex tak, aby se mu skutečně líbil? Tak tyhle tipy ti zaručeně pomůžou.

5 tipů, jak ho dovést k šílenství. Ústy

Orální sex
zdroj: Thinkstockphotos Orální sex
aktualizováno 23.11.2017, 00:17 | 23.11.2017, 00:17 | Krasna.cz/lk

Chtěla bys ho jednou pořádně potěšit a provést orální sex tak, aby se mu skutečně líbil? Tak tyhle tipy ti zaručeně pomůžou.

Kluci orální sex milují, někteří dokonce více než klasické milování. Proto by byla škoda, abys ty nedokázala potěšit svého přítele a jednou za čas mu nedopřála orál, na který se nezapomíná. I když chápeme, že pro hodně dívek nemusí být blowjob moc příjemný, s našimi typy bys tomu mohla přijít na chuť.

Hodně slečen i žen si stěžuje, že penis jejich přítele nevoní, nebo dokonce divně chutná. Proto než se do toho pustíš, zatáhni svého přítele do koupelny a pořádně si ho umyj. Ber to jako předehru a již v koupelně ho můžeš pořádně nažhavit. Má to jednu velkou výhodu - když se bude pořádně těšit na to, co ho čeká, bude hodně nadržený a rychle dosáhne orgasmu. Ty pak nebudeš muset svá ústa namáhat příliš dlouho.

Nevěnuj se jen penisu

Mužské přirození není jen penis, nebo dokonce jeho hlavička. Při orálním sexu nezapomínej předkožku, uzdičku a hlavně na varlata. Najdi linii na spodní straně jeho pohlaví a přejížděj po ní jazykem. Pěkně od varlat až na špičku penisu a zase zpátky, jazykem se dotýkej něžně i chvilku trošku přitlač, pak přesuň pozornost na šourek a důkladně polaskej každý centimetr kůže. Jen dej pozor, abys nebyla moc hr, pak by to tvého přítele bolelo.

 

Postelové hrátky
Po skvělém orálním sexu tě bude milovat ještě víc. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Hluboké hrdlo

Hluboké hrdlo neboli deep throat je technika, kterou kluci milují, ale ne každé dívce je příjemná. Jde o úplné pronikání penisu do tvých úst, tedy až po kořen, což může u necvičených krků dokonce vyvolávat dávicí reflex. Často ji můžeš vidět v pornofilmech, kde se jí herečky věnují bez jakýchkoliv problémů, takže se rozhodně dá naučit.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Orální sex: Najdi si tempo, které ti ho zpříjemní
KLUCI RADÍ: Jak na nezapomenutelný orální sex
Rozpal ho. Erotogenní zóny podle znamení
Výlet po jeho erotogenní zónách

Závisí především na úhlu, ve kterém penis proniká do tvých úst, proto je nejlepší, když si lehneš na postel na záda a zakloníš hlavu tak, aby ti visela z postele. Nech ho kontrolovat hloubku průniku, bude tak mít pocit absolutní kontroly, což ho rozrajcuje k nepříčetnosti. Na druhou stranu si ještě před tím domluvte nějaký signál, který mu ukážeš, když ti to začne být nepříjemné. Pak by měl okamžit přestat.

Přenech mu ještě víc kontroly

Když už jsme u té kontroly, co takhle mu ji dopřát na pár chvil úplně? Nech ze sebe udělat jeho sexuální otrokyni, kdy ti bude říkat, co a jak mu máš dělat. Klidně si můžeš nechat svázat ruce za zády a rozkoš mu poskytuj pouze ústy. Uvidíš, že jeho nadvláda nad tebou z něj udělá naprostého ďábla.

Shake it!


Uchop jeho penis pevně u kořene a otevři ústa co nejvíc. Penisem pak pohybuj ze strany na stranu tak, aby hlavička pleskala o vnitřek tvých tváří. Pánové to milují, ale musíš dát pozor, abys ho neporanila. To by ti jen tak lehce nezapomněl.

 

Svádění
Neboj se převzít kontrolu, určitě to ocení. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Nezapomínej na rytmus

Vybavuješ si, jak jsi rozmrzelá, když už už míříš k vrcholu a tvůj přítel najednou zpomalí tempo a tvé vzrušení opadne? Tak to nesnáší i kluci. Takže abys jeho uspokojování dovedla k úspěšnému konci, nasaď rytmus, který už nebudeš zpomalovat, naopak těsně před koncem ještě zrychlíš. Abys zvládla tempo udržet, klidně si ve finále pomož rukama, to určitě ničemu neuškodí a je to lepší než zpomalit. Bude to znít ujetě, ale pokud máš problém s rytmem, zkus si vzpomenout na nějakou taneční píseň. Klidně si ji můžeš začít i pobrukovat, protože vibrace jeho orgasmus ještě více zintenzivní.

Polykat, nepolykat?

Dobrý orální sex mu můžeš udělat, aniž bys musela polykat sperma. Pokud ti to není příjemné, nebo se ti to dokonce hnusí, nenech se do toho v žádném případě nutit. Můžeš to vyplivnout do předem připraveného kelímku, nebo se můžeš s přítelem domluvit, že ti dá včas signál a sperma pak zachytíte třeba do kapesníku. Důležité je, aby ses k tomu nestavěla s viditelným odporem, to by zkazilo celý dojem z "dobře odvedené práce".

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Sexy hrátky ve sprše! Každý si je může užít
Vše o proslulé poloze 69: Vylepšete váš sex!

Ať s jeho penisem budeš provádět cokoliv, buď extrémně opatrná, protože máš v ruce velmi citlivé nádobíčko, které se lehce zraní a pak to hodně bolí. Takže pozor na nehty, na zuby, ale i na příliš drsné dotyky.

Tvého přítele bude orální sex nejvíc bavit, když uvidí, že to baví tebe a že si to taky užíváš. Nestyď se tedy se projevit, převzít iniciativu a udělej mu to tak, že na to do smrti nezapomene.
 8 hlasů
Vaše hodnocení