Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsi v dlouhodobém vztahu a v posteli to začíná být trochu nuda? Nezoufej a vyzkoušej těchto 5 tipů.

Tipy od zkušených milenek, jak oživit váš sexuální život

sex
zdroj: Getty Images sex
aktualizováno 02.07.2018, 00:00 | 02.07.2018, 00:00 | Krásná.cz

Jsi v dlouhodobém vztahu a v posteli to začíná být trochu nuda? Nezoufej a vyzkoušej těchto 5 tipů.

Zatímco v začátcích vztahu jste jeden pro druhého neodolatelní, aniž byste vynaložili sebemenší úsilí, s odstupem času, je těžší a těžší v posteli rozdmýchat partnerskou vášeň. Dobrá zpráva je, že není všem dnům konec. Jednoduše převezmi iniciativu do svých rukou a překvap svého kluka v posteli. Jak? Vyzkoušej třeba následujících 5 tipů:


1) Rozluč se se stereotypem
Tím největším zabijákem vášně ve vztahu je jednoznačně stereotyp. Trávíte spolu každý den stejně? Místo rande společně ulehnete k televizi a pustíte si nějaký seriál? Jednou za čas to nemusí být špatný program, ale pokud chceš ve svém vztahu dlouhodobě udržet sexuální napětí, vynaložte oba snahu a vymyslete si nějaký neobvyklý plán. I kdyby to měla být obyčejná procházka, návštěva kina nebo nejbližší cukrárny. Sdílení nových zážitků ve vás probudí nové pocity a dost pravděpodobně i touhu.

 

sex - 1
(Foto: Getty Images)


2) Překvap ho tím, že budeš ty ta aktivní

Jsi zvyklá, že tvůj kluk je vždycky tím, kdo v posteli dělá první krok? Překonej pro jednou svůj stud a buď iniciativní. Nejen, že ho tím příjemně překvapíš, ale uvidí tě v jiném světle a rázem se pro něj staneš atraktivnější.


3) Dejte si téma

Ne všechny jsme natolik odvážné, abychom se v posteli převlékly za někoho jiného. Vždycky ale můžeš svého kluka překvapit sexem s originálním tématem. Ať už si v podvazkách a baretu zahraješ na Francouzku nebo vyzdobíš svůj pokoj ve stylu „apartmán v luxusním hotelu“, váš sex dostane nový impuls, který předtím neměl.

 

sex - 2
(Foto: Getty Images)


4) Vyzkoušejte něco nového
Jakákoli nová sexuální praktika, místo nebo erotická hračka, v nás přirozeně probouzí novou vášeň. Stanovte si výzvu, že jednou týdně uděláte v posteli něco jinak. No a kdoví. Třeba se vám nová technika zalíbí tolik, že už sex nebudete chtít jinak.

 

ČTĚTE TAKÉ:

4 důvody, proč se radši vykašlat na sex na jednu noc

Nespěchejte na sex, vychutnejte si petting

Sex podle čísel. Vypočítej si, jaká jsi v posteli


5) Promluvte si s ním
No a nakonec není nic snazšího, než si se svým klukem o sexu promluvit. Zjisti, co by se mu líbilo a na oplátku mu prozraď, co bys chtěla v posteli vyzkoušet ty. Nejen, že tím prolomíte ledy (a prohloubíte intimitu), ale váš sex bude lepší než kdykoli předtím.0 hlasů
Vaše hodnocení