Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čím svého kluka v posteli úplně dostanete?

5 věcí, po kterých v posteli touží všichni kluci

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 19.11.2018, 00:00 | 19.11.2018, 00:00 | Krásná.cz

Čím svého kluka v posteli úplně dostanete?

Po čem muži touží? V podstatě je to jednoduché. Nemusíte být dokonalé, běhat doma na podpatkách a zkoušet extravagantní praktiky. Vašeho kluka ve skutečnosti potěší úplně běžné věci.

 

1. Hlavně si to opravdu užijte


Kluci neocení v posteli nic víc než to, když vycítí, že jste se úplně uvolnily a milování si plnými doušky užíváte. Proto je lepší se do ničeho nenutit, když zrovna nemáte chuť. Váš partner by to vycítil a mohlo by ho trápit, že se vám milování s ním nelíbí. Věřte nebo ne, ale nejvíce ho ve skutečnosti potěšíte svým vlastním orgasmem. Bude to pro něj něco jako pochvala a ujištění, že se vám to s ním líbí.

 

sex - 2
(Foto: Getty Images)


2. Řekněte, co chcete


Kluci milují holky, které jim při milování něžně pošeptají do ucha, po čem zrovna touží. Nemáme na mysli dávat mu rozkazy. Když něco dělá dobře, pochvalte ho. Když se vám to zrovna nelíbí, převezměte iniciativu a změňte polohu nebo veďte jeho ruku tam, kde je vám to příjemné.


3. Převezměte občas kontrolu


Nenechte všechno na něm. Kluky docela odpuzují holky, které v posteli leží nehybně jak prkno, nedají na sobě znát špetku emoce a jen pasivně čekají, co přijde. Pokud máte na něco chuť, prostě to udělejte. Váš partner bude na vrcholu blaha!

 

ČTĚTE TAKÉ:

3 druhy sexu, po kterých touží každý muž

Konec stereotypu! Toto jsou nejlepší místa pro žhavé sexuální hrátky

Petting není jen pro sexuální začátečníky! Tipy, rady a vše, co jste o něm nevěděli


4. Nebojte se experimentovat

 

Neuchylujte se stále k těm stejným scénářům a zkuste občas udělat malou změnu. Navrhněte novou polohu, hledejte zatím neobjevené erotogenní zóny nebo se z ložnice přesuňte do koupelny. Váš přítel bude mile překvapený a uvidíte, že rozhodně nebude protestovat.

 


5. Buďte něžné

 

Nejen ženy, ale i muži milují předehru. I když se jim občas líbí divoký sex, neznamená, že si neužívají něžné hlazení a polibky. Po milování se k němu ještě na chvilku přiviňte a jemně ho hlaďte ve vlasech nebo na zádech.0 hlasů
Vaše hodnocení