Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Podle těchto kroků zjistíte, zda vás podvádí.

6 důkazů nevěry! Zjisti, jak vážně to s tebou bere

žárlivost
zdroj: Thinkstockphotos žárlivost
aktualizováno 24.04.2017, 16:16 | 24.04.2017, 16:16 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Podle těchto kroků zjistíte, zda vás podvádí.

Zda chodíte s tím pravým nebo pouze se sukničkářem, odhalíte pomocí těchto šesti kroků.

 

Pokud si nejste jistá, zda to s vámi myslí vážně, otestujte si ho. Portál DailyMail zveřejnil článek, ve kterém se soustřeďuje na chování sukničkářů. Těchto šest kroků vám může pomoci odhalit, zda vás vaše polovička podvádí. Stačí si pořádně všímat chování.

 

1. Je sobecký

Lidé, kteří podvádějí své partnery, jsou zaměřeni hlavně na sebe. Hlavně na svůj vzhled, a tak se může zdát, že jsou narcisové. Takový typ je náchylnější k podvádění, protože si bude užívat pozornost někoho jiného a vaše city a potřeby ho nebudou zajímat.

 

2. Je nejistý

Pokud máte pocit, že si váš partner není jistý vaším vztahem, dejte si pozor. Je totiž krok od toho, že ho to s vámi přestane bavit a najde si někoho jiného. Je třeba všímat si, zda má rád sám sebe. Protože pokud není dostatečně sebevědomý, může se bát, že ho opustíte a on zůstane sám. Proto si bude hledat záložní plán.

 

3. Je chamtivý

Lidé, kteří podvádějí, mají často pocit, že jinde je tráva zelenější. Proto se může stát, že chce okusit něco nového a opustí vás.

 

 

4. Obviňuje vás, že ho podvádíte

Jestliže má potřebu podvádět vás, bude si myslet, že vy děláte totéž a proto vás bude obviňovat, že podvádíte také. Stačí přitom, že se jen na někoho jiného podíváte.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Podvedl tě? Jak si zachovat tvář po odhalení nevěry
Osm hlavních příčin nevěry. Odhal je!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Odpustíme nevěru?

 

5. Rád flirtuje

Ti, kteří podvádějí, rádi flirtují s ostatními. Klidně to dělají i před vašima očima bez nejmenšího ostychu. Tvrdí, že na flirtu přece nic není. Často si ovšem ve skutečnosti myslí, že z toho flirtování může být i něco více.

 

6. Nemá problém oklamat vás

Pokud jste ho už dříve přistihla při lži, buďte opatrná. Nebude mít problém udělat to znovu.0 hlasů
Vaše hodnocení