Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je váš sex už nuda? Nejraději byste vyzkoušeli s partnerem něco nového a nevíte konkrétně co? Máme pro vás 6 skvělých tipů, jak si vylepšit váš sex.

6 zlepšováků pro váš sex

V koupelně
zdroj: Thinkstockphotos V koupelně
aktualizováno 04.07.2016, 00:00 | 04.07.2016, 00:00 | cej

Je váš sex už nuda? Nejraději byste vyzkoušeli s partnerem něco nového a nevíte konkrétně co? Máme pro vás 6 skvělých tipů, jak si vylepšit váš sex.

"Exkluzivní raut"

Zkuste z vašeho těla udělat lahodný švédský stůl, na který bude radost pohledět. Ozdobte vaše tělo nejlepšími dobrotami a váš muž zaručeně podlehne. Doplňte to celé lahvinkou šampaňského! A proč je to tak účinné? Je prokázáno, že kombinace dobrého jídla a krásné ženy dělá s muži divy!

TIP: Vsaďte na klasiku - jahody a čokoláda nikdy nezklamou!

 

"Skupinový sex"

Oblepte vaši ložnici fotografiemi žen, které se vašemu partnerovi líbí. Pokud se váš muž může během soulože dívat také na jiné ženy, bude jeho uspokojení opravdu velkolepé. Nejedná se o žádnou nevěru, pouze vašemu partnerovi dopřejete živější sex.

 

"Fotka sem, fotka tam"
Odvažte se a vytvořte během sexu několik fotek. Chlapy to opravdu dovádí k šílenství. Je prokázáno, že až 86 procent mužů by fotku při souloži chtělo.

 

 

"Veselý podnik"
Převlečte se do sexy prádla a udělejte si ze svého domu nevěstinec. Muži budou v ráji, když se nebudou muset zdržovat s předehrou a můžou jít rovnou na věc!

VÝHODA - muž nemusí utratit ani korunu.


"Zrcadlo kam se podíváš"
Kouzlo spočívá v tom, že rozmístíte co nejvíce zrcadel po vaší ložnici. Chlapi mají rádi to, když se na sebe mohou při sexu podívat a na partnerku jakbysmet. Uvidíte takové pohledy, které jindy šanci vidět nemáte.

 

Přečti si také:

MUŽI A KNIHY: Spojení dvou nejvíc sexy věcí v jediné galerii
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Push-upky, stahovací kalhotky a další podvody s oblečením
8 důvodů, proč jsou sebevědomé dívky lepší milenky!

 

"Intimní holení"
Nechejte se na intimních místech vyholit. S vaším partnerem vás to ještě víc sblíží. Nemusíte se bát, věřte, že partner bude maximálně opatrný. On totiž ví, že kdyby to pokazil, tak má na několik týdnů se sexem útrum.4 hlasů
Vaše hodnocení