Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak rozhodně nezabodovat na prvním rande?

7 chyb, kvůli kterým vám po prvním rande rozhodně nezavolá

Rande
zdroj: Getty Images Rande
aktualizováno 19.08.2018, 00:00 | 19.08.2018, 00:00 | Krásná.cz

Jak rozhodně nezabodovat na prvním rande?

Na prvním rande chceme zabodovat, okouzlit a vzbudit v protějšku pocit, že na druhé rande by nás měl pozvat klidně hned. Co z vás v jeho očích ale udělá spíš fiflenu, hysterku, nebezpečnou stíhačku nebo nudnou šedou myšku?

 

Přijít neupravená

 

Tím nemyslíme jen přijít ve vytahaných teplákách, ale tak nějak celkově nedbat o sebe. Je to škoda. Jsme přirozeně krásné a kazit si to tím, že na sebe navlékáme kusy látek, co nám nesedí, nedbáme o svoje vlasy, nehty, pokožku – to je prostě zbytečné. Přitom to není nic těžkého. „Stačí jen pomyslet na to, jestli se nám samotným na sebe dívá dobře – jestli se nám líbí barvy, tvary a jejich kombinace. Okolí pak hned začne reagovat pozitivněji,“ doporučuje Mirka Papajiková, lektorka a mentorka ze zazitkova-seznamka.cz.

 

Pořád se ptát „Na co myslíš?“

 

Je pravda, že nám ženám v hlavě prostě pořád něco lítá, ale jemu tam nic lítat nemusí. Vážně. Muži umí nemyslet na nic. „Navíc tou otázkou posouváme pozornost z těla, ze srdce, z emocí do hlavy, což není vždycky žádoucí,“ dodává odbornice.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 věcí, které kluci chtějí, aby ses jich zeptala na prvním rande
Kam na první rande snů? 9 neotřelých nápadů pro všechny zamilované!
Je to skutečné rande? Tato znamení to prozradí!

 

Překombinovávat


My ženy umíme být rafinované, což je super. Ale je potřeba dát pozor na přílišné vymýšlení a vytváření lepšího dojmu. Nakonec můžeme samy sebe dostat do slepé uličky.


Dívat se každou chvíli do telefonu

 

Nekam spěcháte? Dotyčný muž vás nebaví? Nudíte se? Přesně takový dojem totiž nutkavá potřeba pořád kontrolovat mobil vyvolává.

 

Rande
(Foto: Profimedia)

 

Snažit se být vtipná


Buď prostě jste vtipná, nebo nejste - hlavně se o to nesnažte nuceně. Končí to buď zesměšňováním, uváděním do rozpaků nebo smáním se vlastním vtipům - ani jedno k druhému rande nepomůže.

 

BUDE VÁS ZAJÍMAT:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: O čem se bavit na prvním rande?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Pusa jako přivítání na prvním rande. Jak to vidí kluci?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jaká je naše příprava na první rande?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kdo by měl platit na prvním rande?


Snažit se být sexyBuď taková jste, nebo nejste. Nesnažte se o tento dojem vědomě a uměle. Špulení rtů, řasy až na čelo a výstřih do půl pasu většinou opravdu nevedou tam, kam bychom
chtěly – jakkoli to tak na první pohled může vypadat.

 

Stěžovat si na práci/školu/bývalého partnera...

 

Tím se hovor nijak konstruktivně nesměruje - dá se na to říct akorát: "Hm, ty si teda umíš vybrat..." nebo si taky začít stěžovat, ale od toho tu snad první rande (ani naše životy) nejsou.


Co by na prvním rande odradilo vás?0 hlasů
Vaše hodnocení