Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nevěra umí pořádně zabolet. Ze zkušenosti víme, že může potkat i ženy a dívky, které se snaží svému vztahu dávat úplně všechno. V momentě odhalení nevěry často začínají pochybovat o své atraktivitě nebo sexuálních zkušenostech. Chyba ovšem nemusí ...

7 nejčastějších důvodů mužské nevěry

Nezájem
zdroj: Thinkstockphotos Nezájem
aktualizováno 17.09.2018, 00:00 | 17.09.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Nevěra umí pořádně zabolet. Ze zkušenosti víme, že může potkat i ženy a dívky, které se snaží svému vztahu dávat úplně všechno. V momentě odhalení nevěry často začínají pochybovat o své atraktivitě nebo sexuálních zkušenostech. Chyba ovšem nemusí být nutně na jejich straně. Jaké jsou tedy nejčastější důvody mužské nevěry?

Zažily jste někdy nevěru, kterou vám partner nevysvětlil, a stále si lámete hlavu nad její příčinou? Je velmi pravděpodobné, že odpověď najdete v následujících bodech.

 

 

1. Nezralost


Kluci i starší muži, kteří nemají mnoho zkušeností s vážným vztahem, si často neuvědomují následky svého konání. Většinou jim v ten moment nedojde, že riskují vaši ztrátu a to, že vás můžou ranit. Nevěra v jejich podání nemusí znamenat, že vás nemá rád, nebo že jste pro něj málo atraktivní. Je možné, že se nechce vázat a přijmout zodpovědnost, kterou vážný vztah obnáší. Někteří kluci dokonce nepovažují letmou pusu a flirt za zahýbání a vůbec nepochopí, proč z takové "maličkosti" děláte drama.

 

2. Alkohol


Říká se, že alkohol není omluva. Opilost výrazně ovlivní schopnost zdravého rozhodování a může ho přivézt k činům, které si ráno ani nepamatuje nebo by se jim za střízliva vyhnul. Pravdou je, že některé ženy umí být opravdu neodbytné a když mají na někoho políčeno, umí jeho opilosti náležitě využít. Dejte si na ně pozor!

 

 
3. Nejistota


Může to znít neuvěřitelně, ale možná má pocit, že jste na něj moc dobré. Cítí se nejistě a srovnává se s ostatními muži ve vašem okolí. Najednou může mít pocit, že mají urostlejší postavu, výřečnější povahu, více peněz nebo hezčí auto. Aby si své sebevědomí zvýšil, flirtuje s ostatními ženami. Jejich zájem ho uklidňuje a léčí jeho porouchané ego.

 

4. Chce se vás zbavit


Ačkoliv se někteří kluci tváří jako největší odvážlivci, neumí vám říct do očí nepříjemnou pravdu. Bojí se vašich slz a reakce a proto vám raději zahnou, abyste tu "špinavou práci" udělaly za ně. Další variantou je, že před tím, než to s vámi ukončí, chtějí mít v záloze další slečnu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PODVEDL MĚ a co teď? Rozchod, nebo odpuštění?
TEST: Podvádí tě tvůj kluk?
Co je podle mužů nevěra a co naprosto nevinné?


5. Je to sobec


Možná jste narazily na týpka, který se cítí být středem vesmíru a myslí si, že může mít každou holku, na kterou ukáže. Nedělá mu problém lhát a netrápí ho černé svědomí. Myslí jen na sebe a své momentální potřeby.

 


6. Je závislý na sexu


Závislost na sexu je většinou dominantou mužů, ale postihuje i některé ženy. Tito muži mají neustálé nutkání sledovat porno, masturbovat a zúčastňovat se erotických internetových diskuzí. Jejich touha jim nedovolí zastavit se, kdykoliv se jim naskytne příležitost vyspat se s jinou ženou.


7. Pomsta


Pokud jste před ním chodily s jeho kamarádem, usmívaly se na jeho soka nebo jste si v hádce dovolily vyslovit něco, co ho ranilo, je možné, že se vám bude chtít pomstít. Jeho ego a žárlivost situaci neunesou a sexem nebo flirtem s jinou dívkou uvolní své potlačené emoce.0 hlasů
Vaše hodnocení