Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak poznat, že má o vás zájem, i když se ještě nevyslovil? Kluci občas potřebují nakopnout k akci. Pokud jeho chování odpovídá těmto sedmi bodům, můžete jít na věc!

7 signálů, podle kterých poznáte, že se mu opravdu líbíte

Flirtování - 1
zdroj: Getty Images Flirtování - 1
aktualizováno 26.11.2018, 00:00 | 26.11.2018, 00:00 | Krásná.cz

Jak poznat, že má o vás zájem, i když se ještě nevyslovil? Kluci občas potřebují nakopnout k akci. Pokud jeho chování odpovídá těmto sedmi bodům, můžete jít na věc!

Jak se kluci běžně chovají, když mají o holku zájem?

 


1. Nenápadně se vás dotýká


Využije každé situace, kdy se vás může letmo dotknout. Při pozdravu nebo třeba při běžné konverzaci. Snaží se zjistit, jak budete reagovat.


2. Máte pocit, že vás sleduje, když se nedíváte


Nemůže si pomoct. Několikrát na vás upřel zrak v momentě, kdy jste se zrovna dívaly jiným směrem. Občas se tak zapomene, že to vypadá, jako by se na moment zasnil.

 


3. Když spolu mluvíte, jeho pohled občas nenápadně sklouzne do vašeho výstřihu


Pokud vám občas nenápadně koukne do výstřihu, na nohy nebo na zadek, je to jasné. Přitahujete ho tolik, že už se nedokáže kontrolovat.


4. Nenápadně se k vám přibližuje, a když spolu mluvíte, stojí velmi blízko


Kdykoliv jste v hloučku lidí, stojí někde poblíž vás. Když spolu mluvíte, stojí velmi blízko a udržuje výrazný oční kontakt. Věřte, že to není náhoda. Líbíte se mu!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Líbí se ti, ale nevíš, jak mu to dát najevo? Tímhle ho zaručeně rozhoupeš k akci!

4 tipy, jak spolehlivě poznat, že to s vámi myslí vážně

Miluje tě? Odhal, zda je do tebe naprostý blázen


5. Cítíte, že je z vás trochu nervózní


Když s vámi mluví, je trochu jiný než když ho slyšíte mluvit s přáteli nebo jinými dívkami. Často trochu zrudne, lehce se mu třepe hlas a mluví trochu z cesty. Upravuje si u toho vlasy nebo nervózně přešlapuje z místa na místo.


6. Sleduje vás na sociálních sítích a má o tom dobrý přehled


Moc dobře si pamatuje, co jste na svých sociálních sítích sdílela před týdnem a kdo vám to okomentoval. Běžně vám likuje fotky a sleduje vaše stories. Na sociálních sítích a bez očního kontaktu se totiž náklonnost vyjadřuje snadněji.

 


7. Snaží se na sebe upozornit


Když je ve vaší přítomnosti, vypráví heroické historky ze svého života. Mluví nahlas a po očku sleduje, jestli ho vnímáte. Dbá na svůj vzhled a snaží se, abyste si ho všimly všemi možnými způsoby.

 

Jaká další gesta jste vypozorovaly u kluka, kterému se líbíte?0 hlasů
Vaše hodnocení