Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud chcete, aby nezůstalo jen u jednoho rande, tato témata rozhodně nevytahujte! Mají dokonale odpudivý účinek.

7 témat, která jsou na prvním rande naprostým tabu

Špatné rande
zdroj: Thinkstockphotos Špatné rande
aktualizováno 07.01.2019, 00:05 | 07.01.2019, 00:05 | Krásná.cz

Pokud chcete, aby nezůstalo jen u jednoho rande, tato témata rozhodně nevytahujte! Mají dokonale odpudivý účinek.

Co kluci na prvním rande rozhodně nechtějí slyšet? O čem je lepší pomlčet?

 

 

1. Ex partner

 

Tak tohle je asi nejhorší téma, které můžete na prvním rande vytáhnout. Buďte taktní a bývalého z toho vynechte. Pokud jste spolu byli dlouho, je pochopitelné, že máte spoustu společných zážitků, avšak věřte, že ani vám by nebylo příjemné poslouchat ódy na jeho bývalku.

 

2. Sexuální zkušenosti a preference

 

Pokud nechcete zapadnout do kategorie holky uvolněnějších mravů, brzděte. Na tyhle věci je ještě času dost. Není potřeba ihned vytáhnout všechny triumfy.

 

 

3. Finance

 

Kolik vyděláváš? Jakou máš práci? Co jsi koupil své bývalce k Vánocům? Tyhle otázky jsou na prvním rande úplně mimo a nebudí dobrý dojem. Vypadá to, jako by vás zajímaly spíše jeho peníze než on sám.

 

4. Pomluvy a stěžování si

 

Na první schůzce vsaďte spíše na pozitivní témata a bavte se o něčem příjemném. Žádná rodinná dramata, pracovní konflikty, nadávání a stěžování si všeho druhy a už vůbec ne pomluvy. Nechcete přeci působit jako nějaký mrzout.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Abeceda prvního rande
První rande katastrofa? Dej mu ještě jednu šanci

Jak vybruslit z trapasu na rande

 

5. Já, já, já, jenom já

 

Dejte mu najevo, že vás zajímá a nemluvte jen o sobě. Zeptejte se ho třeba na jeho koníčky nebo přátele. Nepřehánějte to s chvástáním a nevynucujte si komplimenty a náklonost. Takto to nefunguje.

 

6. Budoucnost, děti a svatba

 

Dejte si pozor, abyste ho nevyděsily. To, že chcete pět dětí a svatbu v penzionu v Horní Dolní, si zatím nechte pro sebe.

 

7. Politika a náboženství

 

Tato témata nevěští nic dobrého. Hrozí, že byste se ho mohla dotknout. Názory a preference jsou různé. Nesnažte se ho přesvědčit o těch svých.

 

Jaká témata na prvním rande podle vás fungují?0 hlasů
Vaše hodnocení