Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chystáte se na rande s okouzlujícím klukem a chtěly byste udělat dobrý dojem? Sepsaly jsme pro vás sedm věcí, kterým byste se na první schůzce měly vyvarovat.

7 typů chování, kterému se na prvním rande musíte vyhnout

Pár
zdroj: Thinkstockphotos Pár
aktualizováno 10.12.2018, 00:20 | 10.12.2018, 00:20 | Krásná.cz

Chystáte se na rande s okouzlujícím klukem a chtěly byste udělat dobrý dojem? Sepsaly jsme pro vás sedm věcí, kterým byste se na první schůzce měly vyvarovat.

Chcete, aby vaše první rande nebylo zároveň to poslední? Pak tohle rozhodně nedělejte!

 

1. Přehnané koketování


Některé holky se domnívají, že na muže nejlépe zapůsobí obrovským výstřihem, krátkou sukní nebo lascivním a provokativním chováním. Omyl! Je sice pravda, že na mnohé kluky toto chování zapůsobí, často ovšem pouze na jednu noc.

 

Flirtování - 3
(Foto: Getty Images)


2. Otázky na tělo


Nechcete se zase zklamat a zbytečně ztrácet čas a tak na to jdete přímočaře. Jsi připravený na vážný vztah? Chtěl bys se svojí holkou bydlet? Máš stabilní práci? Možná se dozvíte to, co potřebujete, ale zabijete veškerou romantiku a dotyčného pravděpodobně vyděsíte.


3. Růžové brýle


Neočekávejte, že když jste spolu vyrazili na první rande, znamená to, že se do dvou let budete brát, pořídíte si psa a růžové fotoalbum. Držte své emoce na uzdě a přistupujte k tomu trochu s nadhledem. Zatím se teprve poznáváte. Váš vysněný princ by vaše romantické představy mohl vycítit a vzít nohy na ramena, i když byste se mu jinak docela líbily.

 


4. Neupřímnost


Chcete se ukázat v tom nejlepším světle, a tak se záměrně děláte lepší, než jste, vyprávíte o svých úspěších a tak trochu se chvástáte. Takové chování by mohlo mít úplně opačný efekt. Působí nepřirozeně, nelidsky a nesympaticky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pozor! Těchto 5 signálů vám napoví, že to není ten pravý

7 signálů, podle kterých poznáte, že se mu opravdu líbíte

Miluje tě? Odhal, zda je do tebe naprostý blázen


5. Arogance


Když jsme si sebou nejisté, často se schováváme za masku slečny drsňák. Na venek pak působíme arogantně a namyšleně. Zkuste neuvolněnou atmosféru raději rozpustit smíchem a nebojte se přiznat trochu nervozity, která v dobré míře působí roztomile.

 


6. Mobil v ruce


Nevíte kam se dívat, co říkat a jak se tvářit, a tak se raději uchýlíte k telefonu a děláte, že odepisujete na hrozně důležité zprávy. Vám se možná uleví, ale dotyčný se bude cítit jako páté kolo u vozu a bude mít pocit, že o něj nejevíte žádný zájem.


7. Postoj ala ledová královna


Nechcete vypadat jako lehká holka a dát mu najevo, že jste z něj úplně v rozpacích. Nasadíte masku nedobytné ledové královny, u které ale hrozí, že se váš vztah nikam neposune. Kluci z takových holek mají často strach a bojí se odmítnutí úplně stejně jako vy.

 

Které chování kluků naopak na prvním rande umí úplně odradit vás? Dejte nám vědět do komentářů!0 hlasů
Vaše hodnocení