Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Které typy kluků berou známou randící aplikaci útokem? Pokud jste také neodolaly pokušení a máte ji v telefonu, určitě jste na některé z nich narazily. Kdo od vás dostal srdíčko a kdo nemilosrdný křížek?

7 typů kluků, na které narazíte na Tinderu

Randící aplikace
zdroj: Getty Images Randící aplikace
aktualizováno 24.09.2018, 10:19 | 24.09.2018, 10:19 | Tereza Majzlíková

Které typy kluků berou známou randící aplikaci útokem? Pokud jste také neodolaly pokušení a máte ji v telefonu, určitě jste na některé z nich narazily. Kdo od vás dostal srdíčko a kdo nemilosrdný křížek?

Kdo nezná Tinder, jako by nebyl. Pojďme se na tuhle vykutálenou appku podívat z nadhledu a s kapkou jizlivého sarkasmu. Co a kdo vás tam čeká a nemine?

 

 

1. Auto z Tuzexu, peněz jako šlupek…


Jako první na vás z jeho profilu vykoukne fotka nablýskané káry, naolejované svaly nebo póza s naaranžovaným drinkem z místní luxusní restaurace. Do popisku pravděpodobně uvedl své míry nebo značku auta. Koho hledá? Obdiv a holku jako z časáku, která dokonale doplní jeho obrázek o životě bez chybičky.

 

Bohatý muž
(Foto: Getty Images)

 

2. Kluk se zlomeným srdcem


Když narazíte na jeho profil, srdce vám zaplesá. Vypadá normálně, píše normálně, jeho popisek je nevtíravý a lidský. Sejdete se s ním a po chvilce máte jasno. Hovor se nenápadně schyluje k jeho bývalé přítelkyni. Proč tedy šel na rande, když to ještě pořád nemá vyřešené? Potřebuje útěchu a zoufale hledá lék na své zlomené srdce.

 

3. Značka: Jsem tu jen kvůli sexu


Konverzace probíhá asi takto. "Ahoj, co tady hledáš? Jaká je tvoje oblíbená poloha?" Ještě jste ani nestačily projet jeho fotky a už to na vás vybalil v plné parádě? Je to jasné! Tenhle týpek nehledá nic jiného než další fajfku do svého seznamu. Pokud vám to nevyhovuje, nedělejte si žádné iluze. Nic jiného z toho nebude!

 

Tinder
(Foto: Getty Images)

 

4. Turista, který si krátí dlouhou chvíli


"Hi! Would you go for a drink?" Možná si chce odvézt "suvenýr" z cest, možná by si jen rád s někým popovídal. Chce poznat českou kulturu a získat tipy na nejkrásnější místa nebo nejlepší restaurace ve městě. Why not?

 

5. Záletník aneb identita neznámá


Do profilu vložil maximálně jednu fotku, na dalších sociálních sítích je nedohledatelný, sejít se chce někde na odlehlém místě a jeho příjmení, povolání nebo telefonní číslo je vám neznámé. Osobním otázkám se zásadně vyhýbá. Je-li tomu tak, pravděpodobně jste narazily na nevěrníka!

 

 

6. Pohodář


Kluk, se kterým se zasmějete, a vezme vás někam na pivo nebo na procházku. Možná najdete super kamaráda, možná něco víc. Rozhodně nebude tlačit na pilu a psát vám deset zpráv denně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Randící aplikace, které bys měla znát! Na jakém principu fungují?

Randíme přes appky, posíláme sexy SMSky: Co říká sexting tobě?

TEST: Měla bys vyzkoušet TINDER?


7. Ten, který jednoduše hledá lásku


Bohužel je tenhle typ kluka na Tinderu ohroženým druhem, ale existuje! Má to v hlavě srovnané a přál by si holku, která bude stát po jeho boku. Zajímá se o vaše koníčky a názory a nespěchá na osobní schůzku.1 hlasů
Vaše hodnocení