Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zkoušíte štěstí na Tinderu nebo na Badoo a váháte, s kým stojí za to vyrazit ven na kávu, a s kým by vás čekalo jen zklamání? Řiďte se těmito signály! Ušetří vám spoustu času.

7 typů kluků z randících aplikací, se kterými na osobní schůzku rozhodně nechoďte!

randící aplikace
zdroj: Getty Images randící aplikace
aktualizováno 17.12.2018, 00:00 | 17.12.2018, 00:00 | Krásná.cz

Zkoušíte štěstí na Tinderu nebo na Badoo a váháte, s kým stojí za to vyrazit ven na kávu, a s kým by vás čekalo jen zklamání? Řiďte se těmito signály! Ušetří vám spoustu času.

Jakým týpkům byste se měly raději vyhnout?

 

1. Jde rovnou na věc


Hned po pozdravu se snaží domluvit osobní schůzku a nic jiného ho nezajímá. Není to trochu zvláštní? Když investujete čas do toho se s někým setkat, většinou se přece snažíte o dané osobě něco zjistit. Myslíme si, že předtím, než vyrazíte na rande, je slušnost vyměnit si alespoň pár informací.

 

Tinder
(Foto: Getty Images)


2. Není k dohledání na sociálních sítích


Nesdělí vám jeho příjmení, telefonní číslo, Facebook ani Instagram a místo pravého jména používá přezdívku. Tak na tohoto týpka si dávejte pozor! Pravděpodobně jste narazily na záletníka, který si s vámi chce pouze jednorázově užít.


3. Má oplzlé řeči


Pokud byste na seznamce rády našly vážný vztah, nechoďte ven s klukem, který vám píše jen o tom, jak vám ta mini sukně na fotce sluší a zajímá ho, jaké prádlo máte zrovna na sobě. Kdyby měl zájem o něco víc než jen o sex, určitě by se více snažil a podobné řeči by si schoval na později.


4. Jeho Facebook a Instagram je plný fotek jeho bývalky


Tak tohle je při nejmenším podezřelé! Zjistěte si, jestli to s ní náhodou ještě netáhne a mějte oči na stopkách, pokud nechcete plnit roli tzv. převozníka. Hrozí, že byste celé rande poslouchaly pikantnosti o jejich rozchodu a zoufalé výlevy.


5. Zveřejnil o sobě málo informací a jen jednu fotku


V takovém případě bychom byly při nejmenším opatrné! Když se chceme s někým seznámit, snažíme se logicky zapůsobit, připojíme fotky a napíšeme o sobě pár řádků. Tento kluk možná něco tají. Nebojte se ho před schůzkou trochu vyzpovídat a poproste ho o další fotku. Pokud se bude vykrucovat, na schůzku raději nechoďte.

 


6. Gramatika mu nic neříká


"Jsy moc simpatycká a rát bich tě blýže poznal." Tak do toho bychom nešly! Pokud to není cizinec, značí to o něm, že ve škole asi moc pozor nedával a později byste se za něj mohly trošku stydět.

 

ČTĚTE TAKÉ:

7 typů kluků, na které narazíte na Tinderu

Randící aplikace, které bys měla znát! Na jakém principu fungují?
Ghosting, benching nebo lemming? Co jsou novodobé trendy v randění?


7. Chce se sejít na divném místě

 

Navrhuje večerní procházku parkem, projížďku autem nebo vás zve k sobě domů na kávu? Za žádnou cenu nechoďte, hrozí vám nebezpečí! Trvejte na schůzce na nějakém veřejném místě a pokud se vykrucuje, raději se na něj vykašlete.


Jaké nejhorší rande jste na seznamce zažily a jak jste se z toho ponaučily? Dejte nám vědět do komentářů!2 hlasů
Vaše hodnocení