Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přišel čas na společné stěhování? Určitě se těšíte na večery u filmu, romantické večeře a každodenní usínání v objetí. Čekají vás ale i další nové situace, které si pravděpodobně neuvědomujete, pokud jste ještě nikdy nebydlely se svým klukem. Přeč...

7 věcí, na které se musíte připravit, když se chystáte do společného bydlení se svým klukem

Stěhování
zdroj: Getty Images Stěhování
aktualizováno 08.10.2018, 00:03 | 08.10.2018, 00:03 | Krásná.cz

Přišel čas na společné stěhování? Určitě se těšíte na večery u filmu, romantické večeře a každodenní usínání v objetí. Čekají vás ale i další nové situace, které si pravděpodobně neuvědomujete, pokud jste ještě nikdy nebydlely se svým klukem. Přečtěte si, co vás čeká a nemine!

Jaké nástrahy má bydlení pod jednou střechou? Kdo je připravený, není překvapený!


1. Jeden z vás bude ten pořádnější


Pokud to budete vy, připravte se, že vás budou vytáčet jeho pohozené ponožky, neumyté nádobí a kupící se prádlo. Je taky možné, že se na vašem dříve čistém umyvadle budou vyjímat kupičky oholených černých vousů. Jestli se naopak ujmete role bordeláře, končí vám veškerá pohoda. Váš drahý vás bude popohánět k úklidu a nedá vám pokoj, dokud to neuděláte.

 


2. Čeká vás věčný boj o koupelnu


Máte stejný rituál a oba se běžně sprchujete ráno? Nařiďte si budík o deset minut dřív. Pokud zaspíte, může se stát, že koupelna už bude obsazená a vy dorazíte do práce nebo do školy s pěkným zpožděním. Milujete dlouhé koupele ve vaně a dokážete v koupelně strávit klidně i hodinu? Snad pro to váš drahý bude mít pochopení.


3. Zvyknete si na sebe a budete si hrozně chybět, i když jeden z vás odejde jen na chvíli


Najednou se přistihnete, že usínat sama už vás nebaví. Když odejde z domu, budete bloudit po bytě jako tělo bez duše a tajně usínat v jeho pyžamu. Je to až děsivé, jak jste si na něj zvykly!

 

ČTĚTE TAKÉ:

V kolika jsi připravena na stěhování od rodičů?

Konec stereotypu! Toto jsou nejlepší místa pro žhavé sexuální hrátky

TEST: Jste ve vztahu spíše submisivní nebo dominantní?

4. Občas si pořádně polezete na nervy


Někdy chcete být prostě ticho a v klidu si vychutnat svůj seriál a on vám do toho bude pořád mluvit. Nebo vám po několikáté přemístí věci a vy je nebudete moct najít. Po čase vás prostě vytočí i maličkosti a občas úplně zbytečně. Řešením je na chvíli vypadnout k rodičům nebo ke kamarádce. Vrátíte se zase s čistou myslí.

 

dominantní
(Foto: Getty Images)


5. Uvidí vás nenamalované, zpocené a rozcuchané. A vy jeho taky!

 

Možná jste doteď chodily s krásně oblečeným a navoněným elegánem. Jak to, že se najednou proměnil v chlapa v teplákách s vytahaným tričkem, který si od rána ještě nevyčistil zuby? Předstírat dokonalost je strašně únavné. Nevydržíte to ani vy a občas se přistihnete, že se po bytě už půl dne procházíte s rozcuchanými vlasy.

 

6. Bude nadávat na vaše hromady oblečení, bot a šminek

 

Věčná klasika. Chudáci muži. Zabíráme jim polovinu jejich skříně a v koupelně na poličce jim necháme prostor maximálně tak na kartáček na zuby.

 

Oblečení
(Foto: Getty Images)


7. Romantika občas půjde stranou

 

Někdy budete mít prostě chuť rozvalit se na gauči, pustit si nějakou komedii s absolutně předvídatelným dějem a cpát do sebe brambůrky. Kdo tvrdí, že to nedělá, lže!

 

Jak probíhalo vaše první společné bydlení s přítelem? Co vás překvapilo?0 hlasů
Vaše hodnocení