Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá dívka chce být pro svého vyvoleného tou nejlepší a jedinou na celý život. Někdy se ale z lásky stane stereotyp. Není to moc ideální situace, ale dá se z ní vybruslit. Víme jak! Máme pro tebe 8 tipů, jak se pro svého miláčka staneš dokonalou.

8 tipů, jak se stát nejlepší přítelkyní, kterou kdy měl

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 05.11.2018, 00:00 | 05.11.2018, 00:00 | mak

Každá dívka chce být pro svého vyvoleného tou nejlepší a jedinou na celý život. Někdy se ale z lásky stane stereotyp. Není to moc ideální situace, ale dá se z ní vybruslit. Víme jak! Máme pro tebe 8 tipů, jak se pro svého miláčka staneš dokonalou.

Jako jeho přítelkyně mu musíš dokázat, jak moc ho miluješ a přenést „hru“ na jiný level. Je důležité, aby si tvůj přítel uvědomil, že pro váš vztah také něco děláš a nechceš o něj přijít.

 

1. Připrav romantické překvapení

 

Přítele musíš umět správně nalákat. Napiš mu roztomilou smsku, zamilovaný dopis, či můžeš koupit něco dobrého, co má rád. Čokoládu? Dobré pití? Zde se meze fantazie nekladou. Stačí ukázat, že sis na něho vzpomněla a koupila mu úplnou maličkost.

 

Činy ve vztahu mluví hlasitěji než slova. Jednou za čas ho něčím hezkým překvap a uvidíš, jak bude zářit.

 

2. Nech ho, ať projeví city. Ty dobré i špatné.

 

Vzhledem k dnešní společnosti mají kluci pocit, že oni jsou ti tvrdí a vedoucí. V některých případech samozřejmě ano, ale před tebou si přeci nemusí na nic hrát.

 

Máš ho ráda takového, jaký je. Dej mu pocit, že při problémech za tebou může kdykoliv přijít a klidně i upustit slzičku na tvém rameni. Důvěra je jeden z hlavních pilířů vztahu.

 

3. Dělej věci, které nechceš dělat, ale jen pro něj a jeho dobro.

 

Může se někdy stát, že se bude chtít tvoje drahá polovička dívat například na fotbal, nebo na nějaký oblíbený film a tobě se nebude chtít. Či se může stát, že bude muset někam jít na večírek, nebo něco podobného a bude tě chtít u sebe.

 

I když k nějakým věcem můžeš mít sebevětší odpor, prostě to neřeš a jdi s ním. Uděláš mu radost, tak, jako on ji příště udělá tobě.

 

 

4. Kup mu lístek na jeho oblíbený zápas nebo koncert

 

To s ním musí doslova švihnout, když mu přineseš lístek například na fotbalové utkání či na koncert jeho oblíbeného zpěváka. Nečekej na nějakou příležitost, když bude mít narozeniny nebo něco podobného, prostě ho překvap, kdykoliv se ti bude chtít.

 

5. Nech ho jít samotného s přáteli

 

I když chce trávit čas vždy po tvém boku, připomeň mu, že je důležité pro něj samotného se vidět se svými přáteli i bez tebe. Pro něj to bude jenom přínosem, jelikož si udělá taky čas sám pro sebe a sejde se svými lidmi, se kterými třeba nechce být v přítomnosti s tebou.

 

6. Nezpůsobuj zbytečné drama

 

Vždy buď ve vztahu upřímná, když se něco děje. Upřímnost je jednou z dalších věcí, které jsou ve vztahu velmi důležité a umět spolu mluvit a říct si vše narovinu, je zkrátka to nejlepší, co může být.

 

Nikdo, a ani tvůj přítel, neumí číst myšlenky, proto si s ním promluv, nebo mu raději zavolej a vyhni se zbytečným smskám. V dnešní době lidé raději komunikují právě přes zprávy, ale často se stává, že napíšou věci, které by za normálních okolností nikdy neřekli.

 

 

7. Podpoř ho, když je na dně.

 

Když se bude tvůj přítel snažit ti říct, že je všechno v pořádku a že nic řešit nebude, nedávej mu pocit, že ti to je jedno. Prober s ním jeho problémy a snaž se ho podpořit a vymyslet východisko například z problémů v práci či v soukromém životě. Udělej gesto, pozvi ho do oblíbené restaurace, či někam, kde je vám dobře.

 

ČTĚTE TAKÉ:
9 tipů, jak být oblíbená mezi kluky!
Nejlepší triky jak ho přivést do sexuálního nebe
Co dělat, když o tebe nestojí?
 

8. Neber ho jako samozřejmost.

 

Vždy se mu snaž ukázat, že oceňuješ jeho snahu za cokoliv, co pro tebe udělá. Není nic krásnějšího, než se cítit milovaná svým partnerem, ale nebuď sobecká.

 

Dej mu pocítit, jak se cítíš. Co pro tebe dělá. Vyjadřuj mu pocit lásky, důvěry a jak moc ti na něm záleží - a budete mít zdravý a šťastný vztah.0 hlasů
Vaše hodnocení