Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je skvělé, když si tvůj kluk rozumí i s tvojí nejlepší kámoškou. Jak ale poznat, že si rozumí trochu moc a ty bys měla zbystřit? Poznej, kde jsou hranice!

9 signálů, že vám chce nejlepší kámoška přebrat kluka!

zamilovaná do kluka kamarádky
zamilovaná do kluka kamarádky
aktualizováno 22.01.2019, 00:00 | 22.01.2019, 00:00 | amb

Je skvělé, když si tvůj kluk rozumí i s tvojí nejlepší kámoškou. Jak ale poznat, že si rozumí trochu moc a ty bys měla zbystřit? Poznej, kde jsou hranice!

1. Nenápadně chodí všude s vámi


Než sis našla kluka, volný čas jsi trávila výhradně se svou nejlepší kámoškou. Stěžuje si od doby, co jsi zadaná, že na ni kašleš? Zbystři! Možná jde o nenápadnou manipulaci. Sice bys neměla veškerý volný čas věnovat jen svému klukovi, nenech se ale kámoškou vydírat. A pokud víc času než ve dvou trávíte ve třech, rozhodně je něco špatně a ty by sis měla dupnout. Mohla bys po čase zůstat tak trochu nazbyt!


2. Chce trávit volný čas s tvým klukem i bez tebe


Ty jsi ve škole, tak proč by nezašla na kolo s tvým klukem místo tebe ona? Stejně bys přece neměla čas. Pokud tvá kámoška a tvůj kluk nejsou kamarádi už z dřívějška, dej si pozor, aby s ní nezačal trávit víc času než s tebou. Víš přece, že kluci tyhle holčičí triky ne vždy neprokouknou včas.


3. Pořád říká, že by chtěla kluka, jako máš ty


Opakuje pořád dokola, jak je tvůj miláček skvělý a že chce někoho podobného? Možná, že nikoho podobného nenašla, a tak si udělala zálusk právě na něj. Všímej si, jak se k němu chová a jestli ho přehnaně nechválí a nesnaží se mu vlichotit.

 


4. Smějí se stejným vtipům a mají svá tajemství


Je mezi tvým klukem a tvou kámoškou něco, čemu rozumějí jen oni dva? To značí, že je mezi nimi nějaké spiklenectví. Jestli tohle mezi sebou vy dva nemáte, možná po čase zjistí, že si víc rozumí s tvou kámoškou a chtěl by být s ní. Pokud ale nejste se svým klukem na stejné vlně, měla by ses zamyslet, zda na tom nezapracovat.


5. Škádlí se


Chovají se k sobě tvůj kluk a tvá kámoška docela hravě? Může to znamenat, že je mezi nimi nějaké erotické napětí! Jen si vzpomeň, jak obvykle dopadne, když se s přítelem lechtáte. Určitě nechceš, aby takhle dopadlo i nenápadné pošťuchování tvé kámošky a tvého přítele.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SOS! Jsem zamilovaná do přítele své kamarádky!

Líbí se ti kluk kamarádky?

Je to TEN PRAVÝ? Podle těchto signálů to poznáte


6. Podle tvého kluka je ona skvělá!


Možná si říkáš, že by bylo horší, kdyby se nesnášeli. Čeho je ale moc, toho je příliš. Pokud o tvé kámošce přítel často mluví a ty trochu žárlíš, vašemu vztahu to jejich „kamarádství“ rozhodně neprospívá. Zeptej se ho na rovinu, jestli se mu líbí. Buď ale nadále pozorná, i když bude zapírat.


7. Opravdu jste ještě takové kámošky?


Všímej si, jestli se k tobě najednou kámoška nechová nějak divně. Jako byste k sobě už nebyly tak důvěrné jako předtím. A pokud se jí stále o svém vztahu svěřuješ a ona ti začne dávat špatné rady nebo dokonce přesvědčovat o rozchodu? Ne vždy to s tebou může myslet dobře!

 

Přátele
(Foto: Getty Images)


8. Přebrala už někdy někomu kluka?

 
O své nejlepší kamarádce možná víš všechno, i to, jaké má morální zábrany. Pokud je tvá kámoška, ve vší slušnosti, tak trochu mrcha a pár vztahů už rozbila, možná vaše přátelství nebere jako velkou překážku.


9. Chová se takhle ke všem klukům, nebo jen k tomu tvému?

 
Možná jsou ale všechny tvé obavy a žárlivost zbytečné a tvá nejlepší kamarádka je prostě jen přátelská a s kluky si obecně rozumí, i když tím nesleduje nic víc a nestojí o vztah. Pokud se jí ale něco rozbije a ona jako první zavolá právě tvému příteli jako „opraváři“, může to znamenat dvě věci. Buď zase tolik klučičích kamarádů nemá, anebo se snaží tvého kluka tak trochu nalákat. Problém nastane, až ti přítel přestane o těchto „opravách“ říkat.0 hlasů
Vaše hodnocení